Nahoru

Společníci

Bezejmenný bude sbírat společníky po své cestě,  další mučené duše přitahované k němu jako můry k plameni.

Morte

Morte je vznášející se, mluvící lebka. To, co mu chybí na těle, určitě dohání osobností. Vždy vyzbrojený vtipným odseknutím nebo sarkastickým komentářem. Dělá mu obrovskou radost posmívat se nepřátelům za pomocí "Litanie kleteb". Je velkým zdrojem hůmoru ve hře, ale je tak bezstarostný, jak vypadá?

Přestože postrádá tělo, Morte je velmi schopný bojovník a jeho zuby dokážou konkurovat jakékoli zbraňi.

 

Dak'kon

Obojí, bojovník a mág, Dak'kon je díky tomu mocný spojenec, a to i vzhledem k jeho stáří. Je Githzerai od roviny Limbo, kde hmota sama o sobě může držet pohromadě jen silou mysli, a proto je na jejich obyvatele kladen velký důraz, aby *znali* sami sebe, druhé a věci obecně. Ale Dak'kon ztratil svou cestu, snažil se * znát * učení proroka-vůdce svého lidu Zerthimona, a už si nadále není tak jistý, jesli opravdu *zná* sám sebe...

 

Annah

Neomalená, mladá tieflinga, Annah je vynalézavá bojovnce a zlodějka. Pevně věří v nezávislost a svobodu myšlení. Nemá trpělivost a žádnou toleranci pro hlupáky nebo "bezradné", Pharodova adoptovaná dcera má plné zuby slovního napadání a tak se vypořádá s každým, kdo ji otravuje peprným slangem, který pochytila za roky služby pr Pharoda v Úlu.

 

 

Fall-from-Grace

Fall-Z-Grace je sukuba, jeden z tanar'ri, tvor doslova vytvořený ze syrového chaosu a zla, její tělo a mysl je perfektní ukázkou jak pokoušet muže jakéhokoli druhu, jakéhokoliv věku. Ale ona je daleko od typického exempláře svého druhu. Provozuje nevěstinec, na hašení duševních žádostí, kde zákazníci nnevyhledávají potěšení těla, ale mysli. Kněz, který neuctívá žádného boha, věří v řád, inklinuje k dobru, a podle všeho i cudnosti.

 

 

Ignus

Hořící muž, který dal jméno baru U doutnajícího nebožtíka, se nazývá Ignus. Je to payromanický mág, který se kdysi pokusil spálit Úl. Za trest byl odeslán do Elmentální sféry ohně. Co ale nečekal, že přežije. Jen pouhou silou vůle a jeho nepříčetnou láskou k plamenům, přežil, a libuje si v jeho ohnivém stavu. Uvolnění tohoto šíleného mága by mohlo být nebezpečné, přesto se Igus může stát velmi silným společníkem.

 

Nordom

Nordom je Modronem, jež jsou mechanické bytosti žijící ve vnější sféře Mechanus, která tvoří společnost zákona a řádu dotaženého do jeho logického extrému. Ale poté, co byl Nordom vystaven surové elementárnímu chaosu Limba v Rubikonu, jeho funkce byly změněny, a byl oddělen od modronského kolektivního myšlení. Jeho nově nalezená nezávislost a individualita mu způsobuje spoustu zmatku, ale role, dána ve společnosti družiny Bezejmenného, kuší třímajícího bojovníka mu dává zaměření a účel, který mu je příjemný.

 

Vhailor

Vhailor je neklidný duch, který je ve smrti stejný jako za života: Nemilosrdný rozhodnutý přinášet nekompromisní spravedlnost ke všem těm, kteří udělali něco špatně. Spravedlnost, vnímá jako silnou bytost, která mu poskytne potřebnou sílu napravit jakoukoli nespravedlnost. Jeho brnění je nedílnou součástí jeho bytí, a nemůže být odstraněn bez zničení jeho samého.