Nahoru

Kniha návštěv


Bezejmenný - admin

No MASS EFFECT... nehrál jsem ani jednu verzi, ale zkouknul jsem celé tři díly lets playe od Frankensteina a musím povědět, že MASS EFFECT je opravdu luxusní hra, co se tedy příběhu týče. :)

14. 6. 2018 16:54
Bezejmenný - admin

No, pro mě NWN, je velká neznámá. To jsem fakt nehrál. Jediná hra, kde se mi podařily romance bylo Dragon Age. Samozřejmě Baldr oproti Dragon Age je úplně jiný level, ale romance a postavy tam mají pořešené pěkně.  

 

11. 6. 2018 14:23
Elemir

Dragon Age jsem kdysi jen zkoušel, ale moc mě to nechytlo. Pak jsem po letech zkusil Inquisition, ale opět mě to nedokázalo udržet. Naopak jsem si docela užil Mass Effect: Andromeda, která má podobný design, ale je zasazena do scifi prostředí. Časem bych se však chtěl k prvnímu DA vrátit a zkusit ho dohrát.

Na NWN máš čas, v tomhle ohledu ti to určitě neuteče  Já taky nějak nepospíchám v rozšiřování portfolia odehraných her. Jeden čas jsem se spíš vracel k několika málo titulům. Jak mě to moc nezaujme, tak to odložím a třeba časem v tom pak zalíbení najdu ... anebo už se k tomu nikdy nevrátím :D

13. 6. 2018 20:33
Bezejmenný - admin

No já jsem zkoušel romanci s Jaheirou, ale nějak se mi to nepovedlo. Asi jsem špatný romantik.  

7. 6. 2018 10:39
Elemir

Zrovna s Jaheirou je romance docela komplikovaná. Je tam několik krizových míst, kde to jde snadno pokazit a ke konci to vyžaduje navíc dost času mezi jednotlivými událostmi. Vysloveně jsem musel chodit jen tak po mapách a čekat. Nejschůdnější je romance s Aerií. Viconie mi pak pro změnu ještě zbývá, protože ta mi nikdy nepadla do žádné party. Ale nejříve bych rád dojel import dřívější rozehrávky BG: EE s Neirou. U Viconie to spíš vidím na průchod hrou ve dvojici, abych nemusel nic řešit.

Ostatně podobná romance s drowkou je v NWN, ale tam to bylo opravdu zajímavé. Dialogově to není nic moc, ale kombinace zlé drowky a paladina byla výborná  Byť na obranu hry je nutné říci, že ona ctí kombinaci povolání vs přesvědčení, takže drowka jako assassínka musel být zlá, protože to jinak prostě nejde.

7. 6. 2018 11:29
Bezejmenný - admin

No moment, ale romance jsou možné jen ve dvojce, ne?  

7. 6. 2018 7:20
Elemir

Jj, skoro každou ze svých postav jsem protáhl od jedničky do dvojky, takže většinou to má právě pokračování skrze romance :)

7. 6. 2018 10:01
Elemir

Aby tu nebylo tak ticho, tak schválně něco nadhodím  Kdo se schválně nechal při první rozehrávce nalákat a najmul do družiny Xzara s Monataronem?

Pamatuji si, jak jsem byl zprvu ztracený a opravdu jsem hledal kohokoliv, kdo mi byl ochotný pomoci ... leč ty dva jsem naštěstí prokoukl včas. Setkání s Jaheirou a Khalidem bylo osudové, od té doby Jaheira nechyběla z žádné z mých družin a 2x jsem s ní dotáhl romanci do konce.

6. 6. 2018 21:02
Šedivák

Dobré ráno,

ještě mě napadlo: Lov draků na pohodu, naházejte na něj všechny chemické mraky co máte a utečte  .  Pokud se nerozběhne za vámi, máte vyhráno, bez kapky krve :)

29. 5. 2018 6:48
Šedivák

Lidská kůže -

1) lidskou kůži - koželuh na mostě - první sklep na posteli s pastí 

2) krev stříbrné dračice z podtemna (tuhý boj)

3) dojít s tutím na Umar - tam jsou před hospodou tři obchodníci, co jsou tajní kouzelníci, ty myslím udělají zbroj z kůže a krve a pak na vás zaútočí 

---

už je to opravdu moře let a chtělo by to prověřit - já mám do podtemna daleko  cca týden hraní - dělám nejdříve všechny úkoly okolo 

---

ještě jedna poznámka - 

demi lich myslím, šel snadno porazit hlavní postavou, když se promění tu obludu, naučí se po podtemnu 

28. 5. 2018 17:48
Elemir

Většina draků má právě tendenci se rozběhnout, obzvláště ten ve Watcher's Keep, který zareaguje už jen na pouhou snahu zakouzlit nebo položit past. Mě se tedy nikdy nepodařilo, že by drak zůstal stát a umíral na místě  Jediný schůdný drak je ten černý u elfů, na kterého funguje takměř s jistotou kouzlo Prst smrti. Jinak draky sundavám povětšinou až později s pomocí Vorpal swordu. Jenom jednou jsem se rozhodl Firkraaga sundat okolo levelu 10 a strávil jsem u něj 1/2 hodiny a vyčerpal skoro veškerá kouzla, která se mi dostala pod ruku.

29. 5. 2018 9:50
Bezejmenný - admin

A co vykouzlit kostlivce u draka na odvedení pozornosti a pak pod ně zakouzlit mraky smrti a se zbytkem party se stáhnout z dohledu.  Já už jsem BG II nehrál ani nepamatuju, ale takto by to mohlo jít, ne?  

2. 6. 2018 8:08
Elemir

S těmi kostlivci jsem tuším už něco zkoušel, ale nevybavuji si, co jsem tím sledoval a jak to dopadlo  Velký kostlivec se zakouzleným požehnáním je sám o sobě dost silná potvora, jakmile je to možné, tak je ve dvojce využívám, ale do té doby se většinou kouzlením nemrtvých nezabývám. V té době už je ovšem družina dost na výši a plně soběstačná. Chtělo by to asi vyzkoušet.

3. 6. 2018 5:45
Bezejmenný - admin

No já je hojně používám i v jedničce, protože jsou imunní na jedy (mrak smrti), mají velké resistence na magii nemůžeš je zastrašit ani ovládnout a taky mají velkou odolnost vůči střelným zbraním, což když víš, že máš proti sobě dost lučištníků se hodně hodí. 

Jinak jsou výborní proti baziliškům. Jsou totiž jako všichni nemrtví imunní na zkamenění.  Proto je v mutaminově zahradě, kde je obrovské množství bazilišků, Korax (ghoul), který se s tebou skamarádí, můžeš ho ovládat a nechat jej aby se na něj zaměřili baziliškové svým pohledem.   

3. 6. 2018 7:31
Elemir

U jedničky rozlišuji, zda-li je to originál nebo EE verze, protože v originále kostlivce samozřejmě používám. Hlavně u tužších soubojů, kde potřebuji nepřítele izolovat, ale u EE to už nemá ten správný efekt (v originále je to konstantní počet kostlivců). Na bazilišky si obvykle šetřím lektvar a pak to vymlátím najednou. Ono je to dáno i tím, že ne vždy jsem měl sebou klerika. Toho ghúla jsem jednou zkoušel, ale poměrně brzy se obrátil proti mě. I když mě asi ani nikdy nenapadlo na ty bazilišky poslat kostlivce :)

4. 6. 2018 5:54
Bezejmenný - admin

No já jsem zase, co se týče lektvarů, svitků, hůlek a dalších jednorázových věcí opravdu hrozný.  Prakticky nikdy jsem žádný nepoužil a vše buď prodal nebo uložil někde v truhle, většinou před Veselým kejklířem v Beregostu, protože je tam okamžitý přístup z jakékoliv jižní lokace.  

Přemýšlím, ale že už nebudu asi používat kostlivce, protože kombinace kostlivce a pod ním smradlavého mraku a smrtícího mraku je jednoduše až příliš silná i na nejtěžší obtížnost.   

Jaká je tvá nejoblíbenější taktika v BG? :)

4. 6. 2018 7:31
Elemir

3-4 střelci, s tím se dá vyřadit každý kouzelník. Popř. mám jednoho tanka, kterým držím potvory na sobě a ostatní střílí/kouzlí. Záleží hodně na tom, jaké povolání má moje hlavní postava. Já to obecně moc neumím s kouzelníky, ale třeba druidy mám rád. Do finálního souboje nebo do finálního souboje v Durlagově věži si schovávám hůlky povolání potvor, abych rozptýlil pozornost bossů.

4. 6. 2018 21:15
Šedivák

Krásné dobré pondělní ráno,

 

asi před 14 dny jsem našel staré dobré BG2, zamáčkl slzu a pak se začal prát s notasem, s tím, že se BG2 rozchodit nepovede. Kupodivu povedlo

 

Narodil se mág Šedivák a nyní je s družinou v Trhově .

 

Hrál jsem před mnoha a mnoha lety a ještě něco málo z paměti vytáhnu. Nenašel jsem tu popis kožené zbroje od koželuha - to myslím dám dohromady.. pokud by byl zájem. 

 

Rád bych se zeptal. Jak se dostanu k Edwinovi? 

28. 5. 2018 7:07
Elemir

Ahoj, není Edwin nahoře v hospodě v Přístavní čtvrti?

28. 5. 2018 7:49
Bezejmenný - admin

Ahoj, Šediváku, takže musíš nejdřív jít do cechu zlodějů v přístavní čtvrti, kde ti Renal Bloodscalp dá úkol Maegarova zrada a pošle tě do Maegarova cechu na výzvědy. Budeš plnit úkoly pro Maegara a při několikátém tě pošle za Edwinem. Po jeho úkolech ti pak Edwin nabídne, že se k tobě připojí.  

Jinak s tou koženou zbrojí... každá pomoc je vítaná, takže pokud budeš chtít budeme jedině rádi.   

 

28. 5. 2018 15:57
Bezejmenný - admin

Ahojte, kluci, víte o něčem zajímavém s čím byste se chtěli podělit? Jestli jo, klidně dejte vědět nebo to sem rovnou přidejte do článků.  Bude to zajímavé zpestření.  

27. 5. 2018 13:17
Phill Quiet

Inu akce...je tam aj český dabing i texty...

No on jinak stojí cca. 200,-takže...

na GoGu jsou občas docela slušný věci...

Dvojka je ted za 8$...

Unreal(yi) též za pár šlupek...

ale třeba IwD 1 EE za 20...

 

 

Tož pařbám zdar ;))

22. 5. 2018 14:24
Elemir

Dvojka bývá taky často zdarma, popř. to chodí jako bonusový kód za nějaké milníky. Ani už nepočítám, kolik těch kódů jsem rozdal. Dneska už to ani nemá význam, protože ty akce jsou poměrně časté.

NWN jsem taky párkrát viděl v akci, ale ty ceny jsou beztak tak nízké, že nemá smysl čekat  Já to mám ještě v Platinum edici, když se to u nás normálně prodávalo, kdežto GOG nabízí rovnou Diamond Edici. To je asi to nejkomplexnější, co se dá pořídit. Krom toho mám NWN ve sběratelce, ale to je jen základní hra bez datadisků. Dvojku jsem pak svého času horko těžko kompletoval, protože komplet edice u nás jaksi nebyla a zkupovat to po částech znamenalo, že jsem musel sledovat, kde vůbec co mají. Paradoxně až pak po letech vyšla kompilace obou dílů. Každopádně doporučuji si na NWN udělat čas, obzvláště na dvojku a její první datadist.

23. 5. 2018 18:31
Bezejmenný - admin

To já jsem NWN nikdy nehrál. Je dobrý? :)

24. 5. 2018 8:02
Elemir

Dvojka je jasná, u ní není důvod váhat, ale u jedničky to může být pro někoho trošku horší, protože základní kampaň není zrovna buhví jak nápaditá. Datadisky jsou ovšem perfektní, obzvláště Hordes of the Underdark. Mě třeba základní kampaň nevadila. Má to svoje světlé chvilky a pro osahání hry je to ideální. Holt to tenkrát bylo smoleno spíše jako demo možností Aurora enginu, takže je to taková změť nápadů, ale smysl to dohromady dává.

25. 5. 2018 5:45
Bezejmenný - admin

No jo, ale není ten aurora engine horší než infinity engine? Mně se na infinity třeba líbí i to, že je to izometrické a přehledně můžeš ovládat všechny postavy. :)

25. 5. 2018 8:58
Elemir

Aurora je full 3D engine a zrovna grafika je u NWN 1 slabší. Dokonce bych řekl, podstatně slabší  Infinity hry jsou prostě o level jinde. V NWN 1 tě ovšem zajímá jen jedna postava, takže přehled nepotřebuješ a u NWN 2 ti s družinou pomáhají skripty (společníci jsou zcela atonomní a i v defaultu to funguje dobře). Chce to vyzkoušet, každému tu opravdu nesedne, ale má to tu výhodu, že se to dozvíš hned na počátku hry. Pokud tohle skousneš, pak už je jen málo věcí, které by tě mohly od hraní odrazovat. Proto spíš doporučuji tu dvojku.

25. 5. 2018 21:18
Bezejmenný - admin

No já dávám většinou přednost příběhu a nápaditosti úkolů před hratelností, ale jsem mnohem radši, když své společníky můžu ovládat, jako je tomu v BG, IwD, PsT, Pillars of Eternity, Divinity: Original Sin aj.

NwN bych si zahrál opravdu spíš jen kvůli "lóru". :)

26. 5. 2018 10:56
Elemir

U dvojky si postavy samozřejmě můžeš ovládat sám, ale hra je zárověn uzpůsobena pro plynulé hraní bez nadmíry pauzy, takže třeba kouzelníky je dobré nechat volně kouzlit a hýbat si jen s bojovníky. V jedničce jsem třeba chodil se svým bojovníkem a zezadu mě podporovala klerička, nebo jsem využil znásobenou sílu s dalším bojovníkem. U jedničky je ovšem výhoda chodit sólo, protože zkušeností není tolik a vysokých levelů dosáhneš jedině s jednou postavou. U dvojky je navíc práce s družinou dost zajímavá a celkem důležitá i vzhledem k příběhu.

28. 5. 2018 7:48
Bezejmenný - admin

Jakto, že je zdarma? :D

21. 5. 2018 16:35
Phill Quiet

Název knihy... (Google) 

 

Prostě jen nejni čááás....

I když sem se včera a dnes brouzdal GoGem.... 

 

Zaklínač 1 zdarma stažen 

a Ságou BG-ID namlsán (NwN PoE též...)

mít tak dva a čas..... 

 

    samá práce....

21. 5. 2018 12:06
Bezejmenný - admin

A voda stoupá? Tak to nechápu.  

16. 5. 2018 13:04
Phill Quiet

Času je málo

a

voda stoupá

...

15. 5. 2018 8:21
Bezejmenný - admin

Tak, když je nějaká ta chvilka, tak něco přidávám.  

No a proč až po létě?  

11. 5. 2018 14:00
Phill Quiet

Vida 

Vše zdárně pokračuje.... 

 

Po létě se pustím opět do BGEE1  a IDEE1....

 

jsem celkem namslán...

7. 5. 2018 11:01
Bezejmenný - admin

Lidičky, postupně přidávám další a další články.  Když tak můžete kouknout do novinek, tam je to vše vypsané.  

5. 5. 2018 16:53
Bezejmenný - admin

Tak snažím se.   

26. 4. 2018 18:05
Slavoj

Vidím zajímavosti. Super.

18. 4. 2018 20:08
Bezejmenný - admin

Ahojte, lidičky, tak to se mnou konečně začíná vypadat lépe. Předpokládám, že příští týden bych se měl vrátit konečně z nemocnice. Plánuju, že občas opět přidám nějaký ten článek.  A i v návštěvní knize bych měl jít trochu vidět.  

1. 4. 2018 15:24
Phill Quiet

Dobrý tip...

Popodívám se...

23. 3. 2018 12:32
Elemir

Nějak to tu oněmělo, tak přidám jeden příspěvek  Od včerejška si hraju s hrou Descent to Undermountain a narazil jsem na jeden zajímavý prvek. Hra jde tématicky ve stopách Eye of the Beholder, ústředním motivem je město Waterdeep a čaroděj Khelben Blackstaff, takže minimálně za úvahu tahle hra stojí. Tím prvkem je ovšem zdejší hospoda, ve které hraje identická melodie, která byla později použita v hospodách v Baldur's Gate.

16. 3. 2018 21:05
??

tak po par vraskach po hrani BGEE by som chcel radsej skusit povodnu verziu ale tzv modom Baldurs Gate Trilogy. Chcem sa spytat ci to niekto z Vas s tymto modom hral. Ci je niekdo popisany postup instalacie aj aky patch treba a zaroven ci je k nemu aj hotova funkcna cestina  pri modoch som analfabet tak potrebujem co najlepsi popis ako to rozchodit a teda dufam ze je k tomu aj cestina 

14. 2. 2018 8:44
??

To Elemir :

Sewas chcem sa len spytat ci je toto tvoje alebo iba zhoda nicku   http://www.svetmightandmagic.cz/ lebo uz tredi den citam a prechadzam forum a je tam vela zaujimavych tem a hlavne skvele opisy hrania tych hier   clovek sa zacita v praci aj zabudne kde je,  ked som tam cital opis witcher ee, tak som sa do toho opisu vzil, ze som nic v ten den nespravil!  

3. 2. 2018 16:20
Elemir

Jj, jsem to já  Jsem rád, že to dokázalo takto zaujmout.

5. 2. 2018 12:46
??

To Elemir  piatok som cital opis hrania Lionheart a kedze mam doma staru zaprasenu originalku v cz aj s manualom tak som sa do toho pustil. Vsadil som na zaciatok na istotu a zvolil si cloveka a pridal sa k paladinom. Perky som si volil na jednorucne zbrane. Questy v Barcelone mam hotove ale som iba level 13   na take chutovky perky ako mistr zbrani - plus25% damge secnymi a drtivymi zbranami potrebujem lv 27 a perk zabijak - v boji zblizka kazdy zasah kriticky dokonca lv33  s akym levelom si koncil ty?

5. 2. 2018 16:20
??

Citam to znova takze si mal 39lv hmm to by som stihal zabijaka akurat na ten final fight. Asi budem musiet expit pri cervenych a modrych kristaloch. Body zatial davam do boj s jednorucnymi zbranami a uhybanie. Nieco malo som dal do diplomacie a hladaniu tajnych dveri kvoli questom. Najtazsi protivnik bol zatial goblini oligarcha ale skor preto lebo som nemal akuratnu zbran, ostatni padaju ako hrusky.

5. 2. 2018 16:37
??

Viem ze Lionheart nie je epos ako BG, Arcanum, Fallout2 a pod ale je to taka kratka chutovka no. Kedze som hraval fallouty tak tie perky mi robia radost   na uvod som si dal perk nadany a jednorukost pre bonus pre jednorucne zbrane. Mohol som si navysit inym perkom obratnost ale to uz by bolo moc. Ved uz nadany je uz pomaly ako cheat. Postupne som dal perky specialista na jednoruc. zbr.  a mistr boje jednoruc. zbr. a posledne perk Odplata - kazdy uder plus 10%dmg. V subojoch teda casto davam knockback effekt ci sa zavlia na zem a dostanu extra dmg.

5. 2. 2018 16:49
Elemir

Přesně tu CZ krabicovku mám taky, podařilo se mi tenkrát sehnat snad poslední dostupný kus v ČR  ... v té době už to byl v podstatě jen doprodej. První rozehrávka nedopadla dobře a dlouhá léta jsem měl hru jen vystavenou a čas od času jí jen oprášil, proto k té hře mám dost osobní vztah, byť herně je to slabší.

Už si přesně nevybavuji, jak to bylo, ale v Barceloně jsem se docela zalekl možností tréninku a většinu hry jsem se zbytečně škrtil, takže ve finále jsem si mohl vyzkoušet hned dva rozdílné konce - bojový a diplomatický. Ono je to trošku problematické s různými nároky na určitých hodnotách statistik. Já právě Fallouty nikdy nehrál, takže pro mě byl systém SPECIAL novinka.

V Barceloně se určitě vyplatí nabrat diplomacii na vyšší level, protože ten zisk z ní je dobrý. Pak určitě zaměření na jeden typ zbraní + střelná zbraň (ke konci to hodně věcí ulehčí, to jsem právě podcenil). Určitě se vyplatí kouzlo léčení na základní úrovni a hlavně skupuj lektvary léčení. Kouzlo je sice pomalé a dost u toho tečou nervy, ale lektvary je škoda plácat, hodí se hlavně ke konci hry. Ty krystalové lokace (teleporty) jsou dobré, ale level naskáče i bez nich. Pokud ti ovšem grind nevadí, tak je to na to ideál.

Tuhnout to začalo hlavně za Montaillou, tam už jsem byl dost nedotrénovaný, takže jsem postupoval opravdu jen pozvolna, ale jestli trénuješ pravidelně, tak to budeš mít v pohodě. Ona ta hra moc velký rozlet neumožňuje, ale dá se na to zvyknout. Ta postava prostě jen dotahuje okolí, navrch získá jen na pár místech. Já tedy nevyužíval možnosti nastavení útoku, to prý taky dost věcí ulehčí, ale to už bylo na mou lenost příliš komplikované :D

5. 2. 2018 19:43
??

Ja som to kupil ked som cital recku v casopise Level.  net som nemal tak pre mna bol casak jediny zdroj info. Ked som to vtedy hral barcelonu som ani nedokoncil lebo som nepochopil mechaniku hry a az vekom a casom mi tuklo co a ako a uzival som si pribeh  momentalnu rozohravku som v par veciach pokafral 1.nezohnal knihy pre cinana takze pridem o jeho perk shaolina a za  2. Netrenoval som moc diplomaciu a otvaranie zamkov preto ani nemam knihy. Modre kristali som uz dogrindoval lebo do sfery ma uz nechcu premiestnit, takze som v barcelone skoncil na lv15 a pribral perk vladca zbrani. Skusim to prejst a neskor to rozohram za sylvanitskeho bojoveho maga-lukostrelca :D (s perkami ostrostrelec, carostrelec, odstrelovac , smrtiaca presnost a moc z neznama)

5. 2. 2018 20:19
??

Tak mi to vcera nedalo a rozohral som to nanovo  pouceny z chyb. Vdaka perku nadany zacinam so silou, obratnostou a inteligenciou na 10ke. Vnimavost odolonost a stastie som znizil aby bolo dost bodov. Idem klasiku clovek templar jednorucky. Zameriam sa lepsie na rozdelovanie bodov do dovednosti : 76-125 bodov je cena za zvyvesenie o bod 2 body. Cize jednorucky, uhybanie pacenie a diplomaciu si dam na 100. Davat v Barcelone nad stovku by bolo mrhanie to ma este cas. Z kazdej frakcie som splnil prvy quest vdaka comu som ziskal knihu od drevorubca ku ktorej by som sa inak nedostal - ciel dat cinanovy 8 knich a ziskat perk  este pobeham po meste a pridam sa k templarom  

6. 2. 2018 11:38
??

Teraz trocha fantazie  skoda ze na zaklade vasich rozhodnuti nemozte urcit osud barcelony este pocas hry.. napr po navrate z Montaillou do barcelony by zalezalo ako ste splnili questy napr ci ste sa pridali k Machiavellimu a kuli politicke pykle alebo k anglickemu spionovy ktory by mesto oslabil. Naopak neusvedcenie kapitanky z vrazdy by posilnilo obranu mesta. Mesto by ste teda mohli najst bud dobite alebo iba obliehane a poplnit par uloh. Pripadne by ste sa pridali ku goblinom ktory by po vasom navrate mesto vyplienili. Hre by takato moznost urcite pomohla. Kazdopadne je ako je a ten pribeh ma svoje caro. Hlavne sa mi paci ten opis krizovych vyprav v manuali a skoda ze sa to nedostalo do hry vo forme knih (akov BG ci Arkanum)

6. 2. 2018 14:16
Kapitán Preclík

Nemáte někdo save BG1 těsně před zahaleným lesem? Celkem by se mi hodil

26. 1. 2018 15:12
??

Ahoj dakujem za clanok "Centeolin smutný příběh"   toto som prehliadol ale ako ho citam hned som dostal chut zahrat si BG znova  tesim sa na tvoj dalsi  prispevok! :)

3. 2. 2018 16:13
Kapitán Preclík

A to je jedině dobře 

4. 2. 2018 17:15
??

Tym ze v BG1 neboli draci na mna pri prvom hrani spravila velky dojem lokacia Wyvern Cave  ak by si vedel o dakej zaujimavosti v tejto lokacii alebo spojitosti SoD ci BG2 rad si precitam. BG je epos tu je rozsiahlost a romancie plus.ked rozchodim do oboch BG unfinished bussines a  do bg1 npc project mod tak si berem dva tyzdne dovolenku a stiahnem zaluzie. Casu na hranie je popri praci a domacnosti malo, darmo moje mlade roky su prec, uz som stary cap. Skoda len ze nie je vsetko prelozene do CZ. Keby som vyhral loto tak nevaham a hned co nabehnu prachy na ucet zhanam prekladatela nech je vsetko tip top bez nedorobkov  

6. 2. 2018 6:12
Kapitán Preclík

Obávám se, že tě zklamu, nic o Wyvernách jsem nenašel 

 

10. 2. 2018 20:11
Powered by JoomVita VitaBook