baldurs gate 2 - soa baldurs gate 2 - tob Infinity Games
baldurs gate 2 - soa baldurs gate 2 - tob

Novinky na Infinity Games

Baldurova brána - severozápad

Zdravím všechny "baldurany", opět nějaký malý příspěvek. Jedná se o severozápadní část města. Pomalu se chýlím k uzavření města. ;)

Koukněte na článek a napište, pokud vás tam něco zaujme. :)

http://infinitygames.cz/index.php/navody/navod-bg1/168-kapitola-pata/359-ar0100-baldur-s-gate-severozapad

 

 

Baldurský palác aneb severní část BG

Zdravím všechny milovníky Baldurs Gate. Dnes jsem si pro vás připravil příspěvek opět z města Baldurovy brány a to ze severní části, kde se nachází palác a slavná Ramazithova věž.

Koukněte se na článek a klidně napište vaše zkušenosti s touto lokací. ;)

Přeji příjemnou zábavu při čtení, váš Bezejmenný. ;) :)

http://infinitygames.cz/index.php/navody/navod-bg1/168-kapitola-pata/360-ar0200-baldurova-brana-sever

 

 
Tak dnes po nějaké době opět menší příspěvek. Podíváme se do doků a pořešíme pár problémů místních.
Je zde spousta věcí, které se dají na této mapě dělat. Koukněte na ni a napište jestli jste o všech věděli. ;)
Přeji příjemnou zábavu při čtení, váš Bezejmenný. ;)

Zdravím všechny příznivce série Baldurs gate a podobných games,

jistě jste všichni zaznamenali, že o legendární sérii BG se zase hodně mluví, píše, tlachá atd. Loni v říjnu když jsem na jistých stránkách objevil informaci o tom, že je BG 3 ve výjoji se mi tomu ani nechtělo věřit, spíše jsem tajně doufal. Nyní ale již máme hezkých pár dnů oficiální informace o tom, že to všechno nebyly pouze fámy, zvěsti a povídačky a že BG 3 se za "pár" (slovo pár zde berte ve vztahu k tomu, že od posledního vydaného dílu BG uplynulo již nekonečně dlouhých, plnoletých 18 let, takže cca rok je proti tomu nic) okamžiků stane realitou. 

To mě natolik motivovalo, že jsem se rozhodl, že co nejdříve dokončím tento návod, který jsem před časem započal. A o čem že to bude tentokrát??? Nadpis hovoří za vše, kill them all!!!

Link: http://infinitygames.cz/index.php/navody/navod-bg1-totsc/843-durlagova-vez-finale-aneb-reznikova-smrt

S pozdravem Váš bojovník či mág za otce Goriona

Dekan

 

Všem přeji pěkné Velikonoce. ;) Jsou tu sice Velikonoce, ale stejně jsem si řekl, že něco vytvořím. :) Udělal jsem další pokračování městské části BG a to tentokrát centrum. Koukněte tedy na článek a kdybyste tam našli něco, co vás zaujalo nebo něco, co jste předtím nevěděli, určitě se s námi o to podělte. ;)
Ještě jednou přeji pěkné svátky a dobrou zábavu u příspěvku, váš Bezejmenný. :)
 

 

Shandalar: Strategie

Zdar! Po delší době jsem znovu pustil BG (konkrétně Durlagovu věž) a všiml jsem si maličkosti u mága Shandalara, tedy, jestli jde zabít. Tímto přidávám první příspěvěk do kategorie Screenshot - Strategie. Snad jich časem bude víc :)

http://infinitygames.cz/index.php/ostatni/screenshoty/276-strategie

 

Zdravím vás, lidičky, dnes jsem si chvíli udělal čas a vytvořil jsem menší příspěvek.
Jedná se o sklepení a doplňuje sérii stok v BG.
Doufám, že se vám bude líbit. Přeji hezký nedělní večer, Bezejmenný. :)

 

Baldurova brána - jihovýchodní část

Zdravím všechny lidičky, kteří mají stále rádi infinity hry. Začíná jaro a já se probudil ze zimního spánku a spolu s tím přicházím s menším článkem.

Dnes se koukneme do jihovýchodní části Baldurs Gate. Když jsem dnes tento příspěvek překládal spoustu úkolů jsem zapomněl nebo ani nevěděl. Koukněte na článek a napište, jestli najdete něco, na co jste zapomněli nebo vůbec nevěděli jako já. ;) :D

http://infinitygames.cz/index.php/navody/navod-bg1/168-kapitola-pata/354-ar1300-baldurova-brana-jihovychod

 

Zdravím vás, všechny lidičky tady, opět máme neděli, a tak mám pro vás něco připraveného.
Nyní se můžete vydat do severovýchodní části Baldurovy brány a zavzpomínat na staré časy. ;) Koukněte na článek a napište, jestli jste dělávaly všechny úkoly nebo jestli je pro vás něco nové. :)
Přeji příjemný nedělní večer a hodně zábavy, váš Bezejmenný ;)

 

POSLEDNÍ ČÁST KANÁLŮ 
Milí lidičkové, :) přeji Vám všem hezký nedělní večer.

Po nějaké té odmlce k Vám přicházím s malým příspěvkem zaměřeným na Západní stoky. Můžete se na něj kouknout a když někdy budete hrát a ve stokách zabloudíte, doufám, že vám bude ku pomoci. ;)

Váš Bezejmenný ;)

http://infinitygames.cz/index.php/navody/navod-bg1/168-kapitola-pata/832-ar0224-baldurova-brana-zapadni-stoky

 

 

V této sekci se nacházi všechny důležité informace ke hře Planescape: Torment. Tato sekce je aktuálně nejvíce rozvíjena na Infinity Games. O všech novinkách budete průběžně informováni v novinkách níže. 

Pokud Vás zajímá celkový rozvoj a co se děje nového na celém serveru Infinity Games, stačí se podívat na úvodní stránku.

Přeji pěknou zábavu. :-)

Vítejte v sekci zaměřené na sérii her Baldur's Gate. Většinu obsahu zde tvoří obsah, který vychází z obsahu na serveru balursgate.goo.cz. Plánuje se doplnění a rozšíření návodů, ale zatím největší množství prací je směřováno na Planescape: Torment. 

V každém případě, na této stránce se budete dozvídat veškeré novinky týkající se série her Baldur's Gate. 

Pro více novinek a dění na Infinity Games se koukněte na úvodní stránku nebo se můžete kouknout do ostatních sekcí na novinky do Planescape: Torment nebo Icewind Dale.

Přeji pěknou zábavu.

V této sekci najdete veškeré informace ke hře Icewind Dale. Zatím se plně pracuje na obsahu k Planescape: Torment, takže v sekci Icewind Dale toho zatím mnoho není, ale o každém novém obsahu vás budu informovat tady na úvodě.

Jinak pokud Vás zajímá celkový rozvoj na tomto serveru Infinity Games, koukněte se na úvodní stránku nebo se můžete podívat na novinky v ostaních sekcích, jako je Planescape: Torment a Baldur's Gate.

Přeji pěknou zábavu na těchto stránkách. :-)