baldurs gate 2 - soa baldurs gate 2 - tob Infinity Games
baldurs gate 2 - soa baldurs gate 2 - tob

Novinky na Infinity Games

Všem přeji pěkné Velikonoce. ;) Jsou tu sice Velikonoce, ale stejně jsem si řekl, že něco vytvořím. :) Udělal jsem další pokračování městské části BG a to tentokrát centrum. Koukněte tedy na článek a kdybyste tam našli něco, co vás zaujalo nebo něco, co jste předtím nevěděli, určitě se s námi o to podělte. ;)
Ještě jednou přeji pěkné svátky a dobrou zábavu u příspěvku, váš Bezejmenný. :)
 

 

Shandalar: Strategie

Zdar! Po delší době jsem znovu pustil BG (konkrétně Durlagovu věž) a všiml jsem si maličkosti u mága Shandalara, tedy, jestli jde zabít. Tímto přidávám první příspěvěk do kategorie Screenshot - Strategie. Snad jich časem bude víc :)

http://infinitygames.cz/index.php/ostatni/screenshoty/276-strategie

 

Zdravím vás, lidičky, dnes jsem si chvíli udělal čas a vytvořil jsem menší příspěvek.
Jedná se o sklepení a doplňuje sérii stok v BG.
Doufám, že se vám bude líbit. Přeji hezký nedělní večer, Bezejmenný. :)

 

Baldurova brána - jihovýchodní část

Zdravím všechny lidičky, kteří mají stále rádi infinity hry. Začíná jaro a já se probudil ze zimního spánku a spolu s tím přicházím s menším článkem.

Dnes se koukneme do jihovýchodní části Baldurs Gate. Když jsem dnes tento příspěvek překládal spoustu úkolů jsem zapomněl nebo ani nevěděl. Koukněte na článek a napište, jestli najdete něco, na co jste zapomněli nebo vůbec nevěděli jako já. ;) :D

http://infinitygames.cz/index.php/navody/navod-bg1/168-kapitola-pata/354-ar1300-baldurova-brana-jihovychod

 

Zdravím vás, všechny lidičky tady, opět máme neděli, a tak mám pro vás něco připraveného.
Nyní se můžete vydat do severovýchodní části Baldurovy brány a zavzpomínat na staré časy. ;) Koukněte na článek a napište, jestli jste dělávaly všechny úkoly nebo jestli je pro vás něco nové. :)
Přeji příjemný nedělní večer a hodně zábavy, váš Bezejmenný ;)

 

POSLEDNÍ ČÁST KANÁLŮ 
Milí lidičkové, :) přeji Vám všem hezký nedělní večer.

Po nějaké té odmlce k Vám přicházím s malým příspěvkem zaměřeným na Západní stoky. Můžete se na něj kouknout a když někdy budete hrát a ve stokách zabloudíte, doufám, že vám bude ku pomoci. ;)

Váš Bezejmenný ;)

http://infinitygames.cz/index.php/navody/navod-bg1/168-kapitola-pata/832-ar0224-baldurova-brana-zapadni-stoky

 

 

OPĚT V KANÁLECH

Přeji všem pěkný nedělní večer. Doufám, že jste měli parádní víkend. Nelenil jsem a myslíce na vás jsem vytvořil další příspěvek. Jsou to opět stoky. :)
Když si vzpomenu na hraní, stoky pro mě vždy byl strašný labyrint. Jak jste to měli vy. Taky jste se v nich tolik ztráceli jako já? Napište své zkušenosti. ;)
Přeji vám spoustu zábavy, pěkný večer a celý pohodový příští týden. ;) :)

 

VÝLET DO STOK

Dnes přidávám další mapu do velkého puzzle. Tentokrát se jedná o Východní stoky, které se nachází pod severovýchodní, východní a jihovýchodní částí města.

Výhodou jistě bude, že se z počítače nepřenáší pachy, protože cítit doma v pokoji stoku, to by nebylo to pravé ořechové. :D ;)

Přeji vám příjemnou zábavu při čtení příspěvku a pokud budete mít nějaké připomínky, pište je do komentářů. ;)

http://infinitygames.cz/index.php/navody/navod-bg1/168-kapitola-pata/830-ar0226-baldurova-brana-vychodni-stoky

 

Tak mi to trvalo 14 dnů, ale dnes jsem dokončil jednu velkou oblast a tou je východní část města. Myslím si, že je to opět jeden z mých velkých posunů v návodu. :D ;)
Tak se můžete kouknout na návod a dát vědět, pokud by vám tam něco chybělo nebo byste měli nějaký nápad na doplnění. ;)
Přeji příjemnou zábavu, váš Bezejmenný ;)

FARMÁŘSKÉ ZEMĚ

Tak web konečně funguje. Pro začátek jsem udělal i takový pidi mini článek k Farmářským zemím. :)

Jsem takový věčný prokrastinátor a vzhledem k tomu, že mě teď čekají příspěvky k oblastem města BG, tak budu asi dělat každý den jeden úkol a pak na konci týden to sem hodím. ;) :D Ach ta prokrastinace. :D
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

V této sekci se nacházi všechny důležité informace ke hře Planescape: Torment. Tato sekce je aktuálně nejvíce rozvíjena na Infinity Games. O všech novinkách budete průběžně informováni v novinkách níže. 

Pokud Vás zajímá celkový rozvoj a co se děje nového na celém serveru Infinity Games, stačí se podívat na úvodní stránku.

Přeji pěknou zábavu. :-)

Vítejte v sekci zaměřené na sérii her Baldur's Gate. Většinu obsahu zde tvoří obsah, který vychází z obsahu na serveru balursgate.goo.cz. Plánuje se doplnění a rozšíření návodů, ale zatím největší množství prací je směřováno na Planescape: Torment. 

V každém případě, na této stránce se budete dozvídat veškeré novinky týkající se série her Baldur's Gate. 

Pro více novinek a dění na Infinity Games se koukněte na úvodní stránku nebo se můžete kouknout do ostatních sekcí na novinky do Planescape: Torment nebo Icewind Dale.

Přeji pěknou zábavu.

V této sekci najdete veškeré informace ke hře Icewind Dale. Zatím se plně pracuje na obsahu k Planescape: Torment, takže v sekci Icewind Dale toho zatím mnoho není, ale o každém novém obsahu vás budu informovat tady na úvodě.

Jinak pokud Vás zajímá celkový rozvoj na tomto serveru Infinity Games, koukněte se na úvodní stránku nebo se můžete podívat na novinky v ostaních sekcích, jako je Planescape: Torment a Baldur's Gate.

Přeji pěknou zábavu na těchto stránkách. :-)