Nahoru

Vezměte prosím na vědomí: Pokud jste navštívili Pustiny poprvé, tak byste měli přejít na stránku Pustiny.

Po návratu z Baatoru zjistíte, že se nacházíte v Pustinách. Opět si budete muset promluvit s Fhjullem Hadím jazykem v jeho domě. Monstra v kráteru se tu znovuobjevila po tom, co jste odešli, takže cestu k Fhjullovi si musíte prosekat. Zeptejte se jej na východ z kráteru. Aktivuje vám portál, který vás vezme zpět do Curstu. Avšak jakmile projdete portálem, zjistíte, že je Curst zmizel!

Legenda:

  1. Místo příchodu
  2. Vstup do Fhujllova domu
  3. Portál do Baatoru
  4. Portál do Curstu
  5. Monstra

Druhá návštěva Pustin

1 - Místo příchodu

Opět se ocitnete v Pustinách.

2 - Vstup do Fhujllova domu

Vchod do Fhjullova domu je pořád na stejném místě.

3 - Portál do Baatoru

Portál do Baatoru je také na stéjnem místě jako předtím. Můžete jej použít k navštívení Baatoru, pokud chcete, ačkoliv pro to není žádný důvod, pokud tedy nechcete jen zabíjet tamní monstra na zkušenosti.

4 - Portál do Curstu

Nájdete zde portál vedoucí zpět do Curstu. Potřebujete si ale nejprve promluvit s Fhjullem, aby vám jej aktivoval.

5 - Monstra

Na tomto místě na vás čekají nová monstra.

Dům Fhjulla opět navštíven

Opět vstupte do domu Fhjulla a promluvte si s ním. Zeptejte se jej na cestu zpět do Curstu.

Legenda:

  1. Východ z Fhjullova domu
  2. Fhjull Hadí jazyk

Popis:

Pokud jste práskli Fhjulla

Pokud jste řekli Pilíři lebek pravdu o tom, kde se Fhjull nachází, tak s vámi Fhjull automaticky započne konverzaci. Prokleje vás za to, že jste jej práskli, ale dá vám důležité informace jak se vrátit do Curstu a stále si od něj můžete vzít předměty nebo svitky, které jste si od něj nevzali při první návštěvě. Není zde žádná potřeba z něj nic mámit, protože jakmile konverzace skončí, objeví se Cornugon, 2 Rudí Abishaiové a 5 Lemurů a zabijí Fhjulla.

Pokud jste nepráskli Fhjulla

Pokud jste neřekli Pilíři, kde se nachází Fhjull, tak si s ním můžete normálně promluvit.

Můžete se Fhjulla zeptat na ty stejné otázky, jako při vaší první návštěvě, plus na další tři nové otázky. Nejdůležitější je, jak se dostat z tohoto kráteru. Otevře vám portál v zadní části kostry, kterým se dostanete zpět do Curstu. Také se ho můžete zeptat, proč se schovává na takovémto místě. Zjistíte, že kostra Ur-Gorise jej chrání před Baatezu. Pokud se dál zeptáte, řekne vám, že ho Baatezu loví protože si chtějí udržet "čistý štít".

Jakmile zde budete hotovy - samozřejmě i s tím, že si odpočinete a zeptáte Fhujlla na více předmětů, o které by se s vámi chtěl "podělit" - můžete jít ven a najít portál. který vás dostane zpět do Curst zmizel.