Nahoru

Dorazíte zpět do Curstu jen abyste v zápětí zjistili, že celý Curst zmizel!

Jak vám několik lidí řeklo, Curst je hraniční město a hraniční města můžou sklouznot do jedné ze sfér, s kterými sousedí. Levky u brány vám poví, že jakmile jste osvobodili Triase, tak způsobil tolik chaosu, že město sklouzlo do Carceri a vzhledem k tomu, že jdete po Triasovi, budete se muset kouknou do Carceri!

Legenda:

  1. Příchod.
  2. Sud.
  3. Bedny.
  4. Fiend z Moridorovi skříňky.
  5. Brána do Carceri.


Popis:

1 - Příchod

Na tomto místě se objevíte po průchodu portálem.

2 - Sud

V tomto sudu můžete najít 111 měďáků a Krvavý amulet.

3 - Bedny

Některé bedny můžou být vybrány:

  • 15 měďáků
  • Amulet mušího těla
  • Švábí amulet
  • Stříbrý náramek

4 - Fiend z Moridorovi skříňky

Pokud jste vyřešili úkol s Moridorovou skříňkou, když jste byli v Sigilu (více Severozápadní Úl), budete si pamatovat na kněze Aolu, který rozptýlil  fienda skrz sféry. No, vypadá to, že se mu to moc nepovedlo, protože na tomto místě najdete právě fienda z té skříňky. Také, fiend povyrostl ze slabého Lemura, který by se ukázal při otevření skříňky v Sigilu. Nyní je s ním docela tuhý boj, pokud s ním budete bojovat, protože má párset hp, obrovské zranění a může být zraněn jen magickými zbraněmi +2. Odměna za jeho zabití odpovídá obtížnosti boje: 500 000xp, 1000 měďáků a Znak utrpení, jeden z nejlepších předmětů ve hře.

5 - Brána do Carceri

Jakmile budete hotovi z vybíráním a bojováním, běžte k bráně do Carceri. Lebky vám zde řeknou, co se stalo po tom, co jste propustili Triase, že Curst sklouzl do Carceri, a že váš osud a Trias vás čeká za portálem v Carceri.

Pokud máte inteligenci alespoň 21, můžete se zeptat lebek, na další otázky, které vám vydělají 3000xp.

 

Poblíž brány si můžete odpočinout. Jakmile budete připraveni, projděte portálem do Carceri.