Nahoru

Jakmile vstoupíte do místnosti, shlédnete krátké video, kde uvidíte Transcendentního, bytost, která zabila Ravel v jejím bludišti. Transcendentní vyvolá vašeho bývalého spolubojovníka. Pokud jste Dobří nebo Neutrální, vyvolá Ignuse, pokud jste Zlí tak vyvolá Vhailora.

Vašim cílem je aktivovat 4 starověké válečné stroje aby vám otevřely portály do další části vaší cesty, do Zkoušky impulzu. Každý válečný stroj vás teleportuje do jiné části haly a po každé aktivaci uvidíte jak Transcendentní zabije jednoho z vašich společníků, které jste měli při vstupu do pevnosti v partě.

Co je důležité, tak se snažte vyhýbat Pravým stínům, jak jen budete moci. Pokud jich na vás bude opravdu moc a budete jimi obklopeni, tak se snažte vykouzlit "Mrak smrti". Ten zabije všechny Stíny v oblasti působení.

 

 • Bojovník
  • Pokud jste Bojovník, jednoduše jednoho nebo dva dokážete zvládnout najednou a použíjte Dýmku Abyssalu nebo Smradlavý bonbón v případě, že jich bude opravdu hodně.
 • Zloděj
  • Pokud jste zloděj, tak skrytí ve stínech vám pomůže a pokud máte správně rozdělené staty, tak můžete zabít Pravý stín jednou ranou ze stínu. 
 • Mág
  • Pokud jse mág, vaší nejlepší možností vše probíhat a v případě, že na vás bude příliš stínů, použít "Mrak smrti".

Jedna neuvěřitelně otravná věc jsou pasti v bodech 11 označených na mapě. Nejen, že na vás kouzlí "Černou sféru", ale také vás paralyzují na tak dlouho, že vás stíny obklopí a zabijí a také způsobují pády hry. Pokud se vám toto stane, jedinná rada, kterou mám je vyhýbat se pastím a pokusit se eliminovat všechny nepřátele v extrémních bodech mapy (4, 10, 12) a uložit si tam radši pro jistotu hru.

 

Legenda:

 1. Příchod
 2. Hodiny s popisem.
 3. Starověký valečný stroj 1 (Fall-From-Grace).
 4. Teleportace 1.
 5. Starověký valečný stroj 2 (Dak'kon).
 6. Teleportace 2.
 7. Starověký valečný stroj 3 (Annah).
 8. Teleportace 3.
 9. Starověký valečný stroj 4 (Nordom).
 10. Teleportace 4.
 11. Pasti.
 12. Portál do Zkoušky instiktu.

Popis Hlavní haly

1 - příchod

Na toto místo dorazíte. Nemůžete nijak opustit toto místo kromě projití portálem #12 nebo tím, že zemřete, kdy se opět teleportujete zpět do Vstupu do Pevnosti.

2 - hodiny

Nejprve se podívejte po hodinách #2. Jsou zde i jiné hodiny poblíž válečných strojů, ale tyto hodiny mají psaní vašich dřívějších inkarnací, kteří také přišli do pevnosti. Měli byste ignorovat dveře a použít kanony a potom použít portál. Hodiny vám poví jak zvládnout oblast: Vyhledejte 4 starověké válečné stroje #3, #5, #7 a #9 a potom použít portál #12.

3 - Válečný stroj

Použijte tento stroj. Abyste jej mohli použít, musíte si s nimi pohovořit a dát možnost "prozkoumat panel" a poté "Zatáhnout za páku označenou X". Pak budete teleportováni na místo #4.

4 - Teleportace od stroje #3

Pokud byla ve vaší partě Fall-from-Grace, uvidíte scénu, kde ji Transcendentní zabije.

5 - Válečný stroj

Teleportuje vás na místo #6

6 - Teleportace z místa #5

Zde uvidíte smrt Dakkona zabitého několika Stíny vyvolanými Trenscendentním

7 - Válečný stroj

Teleportuje vás na místo #8

8 - Teleportace z místa #7

Zde uvidíte smrt Annah

9 - Válečný stroj

Teleportuje vás na místo #10

10 - Teleportace z místa #9

Zde uvidíte smrt Nordoma

11 - Pasti

Snažte se jim vyhnout. Jsou nebezpečné, jak kvůli své smtelnosti, tak pádům.

12 - Portál do Zkoušky instinktu

Jakmile použijete všechny válečné stroje, běžte k portálu, který vede do Zkoušky instinktu. Uvidíte krátké video, kde se s vámi půjde Ignus nebo Vhailor setkat, podle toho jaké máte přesvědčení. Vysvětleno na začátku.