Nahoru

V této malé místnosti budete muset vybojovat poslední povinný souboj. V závislosti na vašem přesvědčení budete muset zabít buď Ignuse nebo Vhailora. Jakmile tak učiníte, prohledejte místnost předtím, než se vydáte ke krystalu.

V místnosti je několik soch, které vypadají jako vy. Očividně je to nějaký druh galerie vašich minulých životů.

Legenda: 

  1. Příchod
  2. Ignus
  3. Vhailor
  4. Zvučící kámen
  5. Bedna
  6. Krystal

Popis oblasti

1 - Příchod

Na tomto místě se objevíte po vstupu do místnosti.

2 - Ignus

Pokud je vaše přesvědčení dobré nebo neutrální na tomto místě se setkáte s Ignusem. Budete jej muset zabít, abyste se mohli pohnout ve hře dál.

3 - Vhailor

Pokud je vaše přesvědčení zlé na tomto místě se setkáte s Vhailorem. Budete jej muset zabít, abyste se mohli pohnout ve hře dál.

4 - Zvučící kámen

Na tomto místě najdete ležet Zvučící kámen. Vezměte jej a použijte jej ve vašem inventáři a dozvíte se, že obsahuje zprávu vaší předešlé inkarnace, která je adresovaná jeho společníkům (Morte, Dak'kon, Deionarra a Xachariah). Přišel na to, že krystal uprostřed je dimenzionální vězení, které v sobě nese segmenty duše. Také dostanete tip, že u základny jedné ze soch jsou nějaké věci. 

5 - Bedna

Můžete zde nalézt následující věci:

  • 3 Srdeční amulety
  • 1 Amulet krvavé mouchy
  • 1 Kostěný amulet
  • 2 Amulet dřevěného uhlí

6 - Krystal

Jakmile budete s touto místností hotovy, přesuňte se ke krystalu, dotkněte se jej a ten vás teleportuje do Bludiště zrcadlení.