Nahoru

Legenda:

  1. Příchod
  2. Praktická inkarnace
  3. Paranoidní inkarnace
  4. Dobrá inkarnace
  5. Deionarra.

Postup:

Setkáte se se svými třemi bývalými inkarnacemi - Dobrou, Praktickou a Paranoidní. Se všemi třemi se musíte sloučit, ideálně rozhovorem.

1 - Dobrá inkarnace #4

Promluvte s dobrou inkarnací. Dozvíte se, že se jedná o vůbec první inkarnaci a i to proč jste se stali nesmrtelnými. Pokojně se s vámi sloučí.

2 - Praktická inkarnace #2

Promluvte s praktickou inkarnací. Tato inkarnace například zachránila Dak'kona, uvěznila Vhailora a zabila Deionarru. Zeptejte se na tetování na vašich zádech, proč jste měli vyhledat Pharoda. Dozvíte se, že bronzová koule je senzorický kámen vaší první inkarnace (tedy té dobré). Pokud máte INT nebo MOU vyšší nebo rovnou 21, řekněte, že se mu poddáte a sloučíte se s ním. Při sloučení ale dokážete absorbovat vy jeho.

3 - Paranoindní inkarnace #3

Promluvte s paranoidní inkarnací. To byl zloděj. Můžete s ním mluvit jazykem Uyo, pokud jste se jej dříve naučili nebo máte INT alespoň 16. Pokud jste během hry někoho udusili a máte sílu alespoň 21, můžete ho uškrtit.

4 - Deionarra

Až se všechny inkarnace absorbujete, objeví se Deionarra. Ještě dříve než s ní promluvíte, použijte Bronzovou kouli. Dozvíte se vaše pravé jméno, získáte 2,000,000XP a Symbol Trýznění.

Můžete zde přespat a pak vás Deionarra teleportuje na střechu pevnosti.