Nahoru

Mapa: Jihovýchodní část ÚluV této části Úlu najdete Bar u Doutnajícího nebožtíka [12], kde si můžete vyzvednout Dak´kona [7], nebo tady taky je věhlasný tetovací salón [10] Fella, který nabízí různá kouzelná tetování, která mohou například zvýšit vaše statistiky.

Štěkající-Divous [1]

Chaotik, který vám ovšem poví něco o vašem ztraceném deníku, takže se ho určitě poptejte. Pokud hodláte být mág, neštěkejte na něj, upadlo by vám přesvědčení k chaosu.

Zarmoucená slečna [2]

Je to volavka pro bandu zlodějů. Všimněte si kapky krve na šatech.

Truchlící-za-stromy [3]

Poví vám celkem zajímavé informace o tetovacím salónku a o Fellovi. Pomůže vám s 1.úkolem od stařeny Mebbeth. Pokud máte dostatečnou INT, zajímejte se o umírající stromy, abyste dostali pár zkušeností.

Bar U Doutnajícího nebožtíka [12]

Mapa: Bar U Doutnajícího nebožtíka

Drusilla [1]

Poví vám pár informací o Ignusovi (doutnající osobě).

Candrian [2]

Cestovatel mezi sférami, řekněte mu o Ingress a její příběh, po chvíli bude souhlasit a pomůže jí. Jinak je to „chodící encyklopedie sfér“. Bylo by dobré projet všechny questy, ale je jich poměrně dost. Při dobře vedeném dialogu:) můžete od něj získat negativní žeton.

Ebb Kolenovrz [3]

Zdejší informátor, bývalý Harmonický, je v důchodu. Zná dost hodně věcí o Úlu a celém Sigilu, takže ho naprosto vyzpovídejte.

Alais [4]

„Věhlasný bojovník“, který se omylem dostel do Úlu. Když ho ze začátku opravíte, že Ebb neříkal „kruhy“ ale sféry, získáte 250XP. Když mu řeknete, že už víte, kdo je – Bezradný, dost se naštve a bude mnohem nepřístupnější, omluvte se mu.

Barkis [5]

Barman a majitel baru vám poví, že jste už tady byl a všechno jste to rozmlátil. Protože jste u sebe neměl žádné peníze, dal jste tu do zástavy vlastní oko. Pokud ho chcete koupit zpět, základní cena je 500, ale můžete smlouvat. Kolik usmlouváte záleží na vašem charisma (já to usmlouval na 300). Oko si nicméně určitě kupte, protože vám dá 1000XP a zlepší bojové dovednosti. Taky vám nabídne členství zadarmo, ale musíte donutit Mochai [9], aby zaplatila své dluhy.

Ilquiz [6]

Ve skutečnosti to je zamaskovaný vyšší fiend Glabrezu. Odmaskujete ho buď pouhou přítomností Fall-from-Grace ve vaší partě nebo zabitím těch dvou abishaiů sedících vpravo nahoře u stolu.

Dak´kon [7]

Githzerai ze sféry Limbo. Popovídejte si s ním a až vám nabídne své služby, určitě ho neodmítejte (každý meč se hodí a za další Dak'kon je fakt dobrý :-)

O [8]

Není to ani člověk. Každopádně si s ním promluvte, protože za dobře vedený dialog se vám permanentně zvýší +1 MOU.

Mochai [9]

Když jsem kolem ní procházel sama si mě odchytla, abych jí koupil drink. Je to převlečená žena za spalovačku a když jí to řeknete, hned se „zklidní“, nyní po ní můžete klidně chtít nějaké peníze, aby jste uchovali její spalovačské tajemství. Tyto peníze můžete použít k zaplacení jejího dluhu, jak vás o to požádal barman Barkis [5].