Nahoru

Mapa: Severozápadní část Úlu

Mar [1]

Mar vás poprosí o dodání skříňky Ku´atrovi v jihovýchodním Úlu [8]. Teď máte dvě možnosti buďto krabici otevřete a zabijete fienda (ale ochudíte se o zajímavé předměty v pozdější fázi hry), nebo budete s tou krabicí běhat po všech čertech. Ku´atruu najdete v jihovýchodním Úlu [8], který vás ale odkáže na Braskena, který se nachází v jihozápadním Úlu [13]. Ten už alespoň nastíní problém krabice, ale on sám ji samozřejmě nechce a tak vás posílá za Shilandrou do severovýchodního Úlu [12]. Shilandra opět skříňku nechce přijmout, a tak vás posílá za knězem Aolem do katedrály [4] v Uličce nebezpečných zákoutí. Po vyřešení úkolu si určitě nezapomeňte popovídat o tom s Marem [7], ale třeba i s Brasenem.

Jednoduchý [2]

Má vidličku, kterou chce Nestor v Hotýlku [6] zpět. Jednoduchého zabijte a vezměte si od něj tu vidličku.

Fleece [3]

Je to jenom zlodějíček. Pokud nemáte obratnost alespoň kolem 15, vůbec s ním nemluvte. Nachytejte ho, jak vás okrádá.

Porphion [4]

Je zarmoucen nedávnou ztrátou – ukradením modlitebního provázku. Nabídněte se, že provázek získáte od lupičů zpět. Zloději se nacházejí v jihovýchodním Úlu [6]. Nalžete jim vše, co jen bude možné. Porphion vás na oplátku může naučit se zbraněmi.

Mhult [5]

Ostražitý sběrač.

Hotýlek [6]

Je tu 5 lidí, Nestor, Arlo, Bariaur a dva obyvatele. Nejdříve promluvte s Arlem. Chce se zbavit Nestora. Nestor je cvok, který hledá svojí vidličku, řekněte mu, že mu pomůžete. Vidličku najdete hned venku (severozápadní Úl) u chlápka jménem Jednoduchý [2], zabijte ho a vidličku vraťte Nestrovi. Zajděte za Arlem, u kterého za odměnu můžete nyní bezplatně kdykoli přespávat. Promluvíte-li k obyvatelům jeden z nich si vás splete s nějakou Morric a dá vám svitek s kouzlem Magická střela.