Nahoru

Mapa: Ulička nebezpečných zákoutíAbych vše uvedl na pravou míru, tak jsou tu dva gangy Ostří Andělé [1] a Shivové [2]. A aby toho nebylo málo je tu ještě jedna osoba Černá Růže [3]. Prostě a jednoduše nechejte se najmout nějakým gangem, abyste zničili ten druhý. Já osobně jsem se ze začátku přidal k Ostrým Andělům [1] a vymlátil jsem Shivy [2]. A potom k Černé Růži [3] a vymlátil jsem Ostrý Anděly [1]. Potom, když jsem to oznamoval Černé Růži [3], chtěl se mnu bojovat, ale pokud máte vysokou inteligenci, v pohodě se tomu vyhnete a získáte dalších 1500XP.

Katedrála [4]

Katedrála kněze Aola. Kněz v katedrále vám pomůže zničit skříňku od Mara. Pokud mu řeknete, že se chcete také stát následovníkem Aoskara, při odchodu z uličky vás uvězní Paní Bolesti do Hráčova bludiště.

Ohořelá budova [5]

Zde nacvičují učni magie. Rauk pro ně měl mít tři prsteny, ale zapomněl je ve stanech. Musíte dojít do stanů [6],[7] a [8] a prsteny si vzít. Shlédnete celkem zajímavý cutscreen s Lim-Limem. Nezapomeňte mágy obrat o vše co po nich zůstalo.