Nahoru

 

Durlagova věž - podzemí č. 2 aneb nauč se trochu historie Durlagovy Věže a sbírej wardstones

 

Žůžo dobrodrůžo pokračuje, upozorním zde, že v tomto levelu je opravdu velké množství pastí, pastí, pastiček!!!! Zlodějíšššek se nudit nebude!!!

 

 

1 - Na začátku běžte jedinými otevřenými dveřmi, můžete prohledat ten krám dole (je tam past ale!), a pohnout soškou u koberce (horní pak i dolní). Zpřístupní se další dveře, kterými je možno projít. Figuríny můžete posekat k otevření potřebných dveří. Bude tam často otravovat Durlag a po třetím kecáním s ním se měnit v příšery - není vůbec problém je zabít. Nezapomínejte prohledat šuplíky a sbírat Wardstones (v té ložnici jsou tuším 3).

2 - Pak běžte do trůnního sálu a až si budete myslet, že jste připraveni k boji, seberte ze země helmici, pak projděte severní mučírnou (pozor na pasti).

3 - Prozkoumejte ten hrnec a vezměte Wardstone (pak se lze teleportovat dále)

4 - Projděte do další místnosti a skrytými dveřmi dole vezměte z té pěkné sochy další Wardstone (něco pěkného na vás za odměnu vypustí - rychle pryč odtamtud).

5 - Tou dlouho chodbou běžte dolů (pozor na jednu past nepříjemnou) a zabijte ghastíky. Dostanete se do místnosti se schodištěm (raději ho nepoužívejte, kdo chce, může samozřejmě vyzkoušet). V místnosti se schodištěm se pak vydejte tajnými dveřmi dolů a po schodech pryč z tohoto levelu!

6 - Zde můžete zabít ještě nějakou tu havěť, ale není to vůbec nutné.

7 - Do této části ani nemusíte chodit, můžete se ale zkusit nechat slisovat zdí (bez problému ji najdete), což je velká sranda!!!