Nahoru

Durlagova Věž - podzemí č. 3 aneb zabij čtyři různé elementy

 

Luxusní vymazlená pasáž Věže opět pokračuje. Na začátek jen upozorním, že zde se potřebujete dostat do čtyř místností dole. Každá patří jednomu elementu a vy každý element musíte zabít. Pro mě to bylo velmi jednoduché, jelikož jsem už měl každou postavu s max. exp. (tedy 161k). Můžete to klidně projít celé, jako já, i když už mi jsou veškeré zkušenosti k ničemu, ale prostě mě to i tak baví:).

 

1 - Místnost, kde se chrlí oheň, velmi jednoduše to lze projít se všemi postavami (I bez bot rychlosti). Pak už si zvolíte jenom cestu, která se vám líbí, je to jedno, neboť všechny vedou do "Říma":)

2 - Pohřebiště wyvernů - na začátku dostanete radu od kostlivce, můžete kliknout na každou ze soch, bude vám pomáhat v boji (ovšem jen určitý čas) a šlus, jinak vše zabít.

3 - Ráj kostlivců lučištníků - jednoduché vše pozabíjet

4 - Malé bludiště zmutovaných ghašššštů -jsou zrychlení pozor na ně, můžou vás znehybnit, nedoporučuji vše projít jen jedním válečníkem!! ale není to těžké.

5 - První element je, jak zpívá LUCIE Oheň oheň!! - někdo říká, jak je toto těžké, není tomu tak. Podařilo se mi to vybít jedním nejsilnějším válečníkem (s botami rychlosti). Nejdřív skolte lučištnici a pak toho druhého - záležitost v mém podání asi tak na 10 vteřin.

6 - Druhý element vzduch - jednoduše zabít, taktiku nechám na vás

7 - Třetí element voda - neviditelnou postavu ho najděte- pak začněte metat ohnivé šípy, kouzelník ať sešle zrcadlový obraz a sesílá ohnivá damage kouzla a není co řešit

8 - Čtvrtý element led - stačí zabít méďu Béďu a pár vlků

Poté budete teleportování na LeGEnDáRní SouBoj na ŠacHoVnici