Nahoru

 

Durlagova věž - Velké finále aneb řezníkova smrt

 

Taky Vám tak buší srdce?? Mělo by, jelikož pekelný tvor, který řádí ve Věži, skutečně stojí za to! Kdo si myslel, že v tomto kole nás pan "průvodce" vyvede z věže a rozloučí se s námi potřesem ruky, tak se šeredně plete. On nás pekelník přivítá, to zas jo, má vychování, ale rozhodně ne s tím, že nám ukáže cestu z Věže ven a my pudem dál! Nabrousit ostří, zapamatovat kouzla a jde se na to!!!

 Reznik finale

1 - Pokecejte s Butcherem, kdo hrál Diablo moc dobře ví o kom mluvím, pak už nezbývá než ho sejmout a ukončit jeho kruté panování! Doporučuji oleje rychlosti na vaše lukostřelce či kušníky a ucpat ho Vaším nejsilnějším bojovníkem. Lukostřelci samozřejmě ať mají co nejlepší šípy (já jsem volil ohnivé +2 celkem slušně mu dávaly zabrat). Zaklepal bačkorami v podstatě za 10 sekund muhehe! Zrcadlo bych nerozbíjel, přeci jenom budete pak mít 7 let smůly.. Jo a oberte toho zmetka o všechny cennosti!

2- Osvoboďte Daltona a pak se vraťte za Islanne a máte Věž úspěšně fertig! Líbila se Vám? Dle mého je to skvost mezi skvosty!