Mapa: Podzemí CurstuDo této úrovně se dostanete buď tajným tunelem [1] na skládce v Curstu, nebo vyplněním řady služeb, začínající u Zkaženého Vrdela. Celou úroveň prolezte, nejdříve si to namiřte k Poustevníkovi [2], který vás u sebe nechá kdykoli přespat. Odtud podnikejte své výpravy. Dávejte si pozor na pasti.

Grhist [1]

Je to Gehreleth, který hledá Devu, aby ho mohl sežrat, ale nejdřív sežere vás :)) Je s ním kopa srandy, tak prolítněte všechny dialogy a potom ho zabijte. Kdo jde za bojovníka nebo zloděje, měl by ho zvládnou úplně v pohodě. Mágové si dají trochu pozor, zkuste využít Litanii nebo něčeho jiného, nenechte si ho přijít k tělu. Přinejhorším ho budete zabíjet na dvakrát :)

Poustevník [2]

Kněz od kterého se dozvíte, že Deva je na západ. Můžete u něj přespávat.

Voorsha [3]

Pašerák, který vás požádá, abyste zabil Grhista [1]. Zabijte ho a dojděte to říct Voorshovi. Ten se vás takhle chtěl jen zbavit, souboj je nevyhnutelný. Předem si z místa boje odstraňte pasti.

Tek´elah [4]

Vyšší Baatezu, promluvte si s ním. Já z něj nic moc nedostal, jen to, že co vyrábí (možná jste to už sabotovali) Boží Lidé bude použito ve Válce Krve.

Prsten padlých hvězd [5]
Pár dobrých předmětů [6]