Krásný večer bojovníci,

je to až k neuvěření, ale odmlčel jsem se na téměř celé 2 roky! Nyní prochází naší republikou šílená vedra a na většině našeho území je to vážne k nesnesení. To vedro vlezlo na mozek i mně a tak jsem se rozhodl, že dokončím co jsem začal!

Vo co go v této části? Budete zkoušeni z historie Věže, což pro Vás určitě nebude žádný problém, jelikož dnešní mládež celé dny pouze čte a čte....knihy žejo!

Link: http://infinitygames.cz/index.php/navody/navod-bg1-totsc/821-durlagova-vez-podzemi-4-aneb-velke-finale-se-blizi

S pozdravem Váš bojovník či mág za otce Goriona

Dekan

Zdravím všechny příznivce infinity her. Kromě toho, že se snažím pracovat na technických věcech a tabulce předmětů, tak jsem udělal další detaily a provázanosti v mapách železného trůnu. :)

Díky klukům, co chodí na web a píšou své komentáře a postřehy do knihy návštěv, jsem se rozhodl, na jejich postřeh, vytvořit novou sekci s názvem SCREENSHOTY ZE HRY.
V této sekci budete moci nalézt zajímavé screenshoty ze hry, ať už tragické nebo komické, tak screenshoty různých strategií a tipů.
Tak lidičky nebudu Vás déle napínat a níže Vám přikládám linky na samotnou kategorii a na čerstvý článek, s názvem: "S BOUŘKOU PŘICHÁZÍ BLESKY"

http://infinitygames.cz/index.php/ostatni/screenshoty/275-zajimavosti/653-s-bourkou-prichazi-i-blesky

http://infinitygames.cz/index.php/ostatni/screenshoty

Vážení,

vkládám další část návodu k Durlagově Věži - svedete zde legendární šachovnicovou bitvu!! Pokud jste se dívali na Harryho Pottera, máte vyhráno!! Pokud jste se nedívali, tak předtím, než začnete tuto bitvu hrát, se na ni určitě podívejte!!

Další velká mapa bude cca za týden připravena k odběru!! A pak už hurááá na toho řezníka na konci!! těště se!!

Link:http://infinitygames.cz/index.php/navody/navod-bg1-totsc/642-durlagova-vez-legendarni-sachovnicova-bitva

S pozdravem Váš bojovník či mág za otce Goriona,

Dekan