V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.

Podkategorie

Pokud máte importovanou družinu, doporučuji ještě před tím než si družinu importujete, tak za všechny peníze, co máte si kupte pokud možno co nejvíce gemů. Můj tip na gemy, je zajít si do lokace Maják a tam se párkrat vyspat. Tam vás často přepadne skupina 10 sirén, která vás odmění (10x 2000xp, 10x perla, 10x 5 šípů zranění). No a pokud se s tím nechcete párat, tak alespoň vykupte všechno od léčitele na začátku SoD. Později pochopíte. ;)

Rada na závěr, nenechávejte si cennosti v konteinerech. Při importu se nepřenášejí, takže drahokamy a šperky do báglu. ;)

tabor

Tato kategorie pojednává o společnících, které můžete přijat do vaší družiny. Zajímavou věc, kterou hodnotím velmi kladně na Siege of Dragonspear, je to že pokud někoho vyhodíte z družiny nebo na nějakého potenciálního člena družiny narazíte a hned ho nepříjmete, tak při návštěvě vašeho tábora (tábora ohnivé pěst) jej tam najdete. Je to velmi šikovné. Připomíná mi to něco na způsob Měděné čelenky v BG 2, s tou ale vyjímkou, že ve svém táboře najdete všechny společníky, ne jen některé. :)