sqbd0040 dry crier

Tento úkol se vám odemkne, když si promluvíte s Robelem, kterého najdete před vchodem do hostince U Tří sudů. Robel ponouká lidi, aby navštívili hostinec a vás požádá o to, abyste mu přinesli něco k pití, protože mu za tu dobu vyschlo v krku. Pokud mu chcete pomoci, běžte do hostince a poohlédněte se po Katheeře, kterou najdete za jedním z barů. Přesvědčte ji, aby poslala Robelovi nějaké pití. Poté, co bude souhlasit s vaší prosbou, vraťte se za Robelem a povězte mu, že pití je na cestě. Za vaši námahu dostanete 30zl.

sqbd0040 corpse disposal

Aby se vám odemknul tento úkol, musíte jít za hostinec a podívat se po mrtvole ležící na voze. Promluvte si s Kaitleen, která stojí hned vedle vozu s mrtvolou. Když si s ní promluvíte, řekne vám, že na voze je mrtvola jejího bratrance a že jí chybí 15zl. na uspořádání řádného pohřbu. 

Řešení:

  • 1 - Dát ji peníze
  • 2 - Začat se jí více vyptávat
    Řekne vám, že je na voze její manžel, který zemřel nešťastnou náhodou.
    • Pokud s ní budete soucítit, dostanete 100xp
    • Pokud si necháte zaplatit za mlčení dostanete 85zl.

sqbd0040 meeting of the minds

Tento úkol můžete získat tak, že půjdete do nejvyššího patra hostince, kde narazíte na skupinu šlechticů (Lady Araya, Lord Maxwell, Lord Therton) v jejich pokoji vedle schodiště. Vyposlechněte si konverzaci mezi nimi a dozvíte se, že kujou pikle proti vévodům města. Konverzace započne automaticky, jakmile vstoupíte do jejich pokoje. Můžete se je rozhodnout buď zabít, přičemž tak získat zajímavé vybavení, můžete je taktéž vidírat nebo říci strážným (Corwin) o jejich plánu. 

Asi nejzajímavější je varianta, kdy oblafnete šlechtice a řeknete jim, že se k nim chcete přidat a podílet se tak na spiknutí, ti vám zadají úkol najít Eldrica. Na tento úkol se vykašlete a místo toho běžte za strážným (Shael Corwin) řeknete jí o spiknutí. Ta vás pošle zpět nahoru a bude po vás chtít, abyste vytáhli ze šlechticů informace, mezitím co ona bude čekat se strážnými za dveřmi. Jakmile ze šlechticů vytáhnete informace, napochodují do pokoje strážní, zatknou šlechtice a vy dostanete odměnu vzácný drahokam a 750xp.

Odměny:

Zabití: 800zl., 3x15xp, Okázalé boty (Ostentatious Boots), Dýka +1, Plášť ochrany +1

Vydírání: 600zl., Okázalé boty (Ostentatious Boots)Dýka +1Plášť ochrany +1

Uvěznění: 750xp, vzácný gem

sqbd0040 what get out

Tento úkol se vám otevře, když si promluvíte s Delendou, šlechtičnou v nejvyšším patře hospody a je velmi jednoduchý, pokud máte v partě kouzelníka. 

Stačí, když jí řeknete, že prodáváte PROTISTÁRNOUCÍ KOUZLO, a když tímto stylem povedete rozhovor, tak se od vás nechá očarovat a za odměnu vám dá Laerelův náhrdelník slz, který jde prodat kolem 3000zl. :)