sqbd7000 isabella and ikros 1

Pro odemčení tohoto úkolu musíte dorazit do severního malého utáboření v lokaci Les pobřežní cesty (sqbd7000), kde se setkáte s Isabellou a Ikrosem. Po krátké konverzaci zjistíte, že tito lidé loví upíra, a že vy jim můžete pomoci v jejich snažení. Vyjádřete svou připravenost, počkejte do soumraku a promluvte si s nimi znovu. Jakmile jim řeknete, že jste připraven, po chvíli se ukáže upír Tsolak. Během konverzace si můžete vybrat dialogové možnosti, které vedou k boji s upírem nebo boji s Isabellou a Ikrosem.

sqbd7000 isabella and ikros 2

Pokud se rozhodnete pro boj s upírem, tak zjistíte, že boj s ním je velmi podobný s bojem s ostatními upíry. Musíte si dávat pozor, protože upír je schopen vašim členům družiny vysávat život. Tímto však problémy nekončí, protože po chvíli se z lesa vynoří smečka vlků, kteří se připojí k upírovi a budou bojovat proti vám. Během tohoto střetnutí, pokuste se dávat pozor na slabší členy vaší party, jelikož se můžou lehce stát cílem několika vlků.

sqbd7000 isabella and ikros 3

Tsolak využije příležitosti a uteče z bitvy ale to není konec problému s ním. Promluvte si znovu s Isabellou a Ikrosem, kteří vám dají Dřevěný kolík. Počkejte do úsvitu a vydejte se směrem, kde se nachází jeskyně v severozápadním rohu mapy (Les pobřežní cesty – mbd7000). Jakmile se k ní budete blížit dejte si dobrý pozor na pasti, takže není na škodu vyslat vašeho zloděje s hledáním pastí na průzkum k jeskyni. Poté, co vstoupíte do Tsolakovy skrýše, běžte k rakvi a použijte Dřevěný kolík, který jste dostali, k tomu, abyste jej nadobro zabili. Nyní se můžete vrátit zpět za Isabellou a Ikrosem a za odměnu dostanete zlaťáky, zkušenosti a štít do vedlejšího úkolu (sqbd1000 – Pulčíkovy poklady) z mapy Přechod pobřežní cesty (mbd1000).

sqbd7000 isabella and ikros 4

Úkol s Isabellou a Ikrosem, může být také dokončen i dalšími dvěma způsoby. První je vyprovokovat Isabellu a Ikrose k napadení hráčovy party tím, že zvolíte agresivní dialogové možnosti. Po tomto střetnutí prohledejte jejich ostatky a vezměte si jejich magické předměty, včetně již zmíněného úkolového štítu.

Druhá alternativní možnost je podobná a tentokrát počkáte až dorazí upír Tsolak. Poté se s ním můžete spojit a pomoci mu zabít Isabellu a Ikrose. Po této vítězné bitvě dostanete od upíra jeho díky a pak vás požádá, ať očekáváte v budoucnu jeho posla, který dorazí. Tak jako u prvního alternativního způsobu, nezapomeňte vybrat cenné věci z mrtvol. Jakmile dorazíte do tábora na mapě Les trollího drápu (mbdXXXX), tak vás najde již zmíněný posel upíra a dostanete od něj cennou odměnu Iounský kámen trollí krve (Trollblood Ioun Stone)