sqbd2100 the call of the wild mage 1

Tento úkol se týká poloviční elfky Neery, kterou můžete najít v její cele v zadní místnosti tvrze.

Během setkání vám Neera řekne, že potřebuje několik vzácných ingrediencí na speciální lektvar.

Můžete jí pomoct získat tyto ingredience, i přesto že ji neplánujete přijmout do družiny nebo ji chcete nechat v pevnosti. Seznam ingrediencí je níže.

Seznam:

Pavoučí noha

Pírko

Lektvar vnímavosti

Belladona

Tuřínový džus

sqbd2100 the call of the wild mage 2

Noha sedminohého pavouka

Nohu sedminohého pavouka můžete získat v Lese wyrmů (mbd7200). V jižní části lesa je vchod do pavoučí jeskyně, kde je velká skupina pavouků. Jeden z pavouků v severní části jeskyně po sobě nechá nohu.

Varování – Buďte si jisti, že si pavoučí nohu vezmete, protože loot po čase vždy zmizí tzn. Později byste pavoučí nohu už nezískali.

Pírko z křídla Planetára

sqbd2100 the call of the wild mage 3

Pírko z křídla Planetára má v držení kouzelník Vichand v táboře křižáků (mbd2000-Boareskyrský most). Můžete tento předmět získat při plnění úkolu sqbd2100-Plíživá temnota, protože poté, co budete vyjednávat s mágem ohledně svitku, tak můžete také koupit toto pírko od Vichanda za 500zl, Pokud jste zničili křižáky během bitvy, tak stále tento předmět můžete získat. V tomto případě, prohledejte Vichandovi předměty v západní části tábora (normálně vás totiž Vichand nenechá podívat se do jeho věcí.

Lektvar vnímavosti

Lektvar vnímavosti je jeden z nejběžnějších ingrediencí, kterou můžete najít na různých místech v herním světě nebo koupit u některých prodavačů.