Když si promluvíte s Khalidem, poprosí vás o Pavoučí hedvábí (pavouci-hedvabi.jpg), aby z něj mohl udělat dárek pro Jaheiru.

Tento předmět najdete ve Sklepě (mbd7310-sklep.jpg) na mapě Přechod mrtvého muže (mbd7300-dead-mans-pass).

Jakmile se pak vrátíte zpět za Khalidem do Koaličního tábora, tak vám řekne, že změnil názor, a že nakonec žádný dárek Jaheiře dávat nebude.

Když si s ním pak po určité době promluvíte znovu, tak vám řekne, že jí radši ten dárek udělá, ale že bude ještě potřebovat Akvamarín (val0045-akvamarin.jpg).

Jakmile mu ho dáte, řekne, že dárek předá Jaheiře. Promluvte si tedy s Jaheirou, ta vám poví, že je šťastná za dárek a úkol bude splněn.

sqbd3000-armor-mkhiin.jpg

Když zajdete za kovářkou Jegg v Koaličním táboře, můžete ji poprosit o nějaké brnění pro M K‘Khiin. Udělá vám tedy koženou zbroj – jeggs-leathers-2.jpg

sqbd3000-glint-gardnersonson.jpg

Když si promluvíte s Damiem nebo Sempekem, tak vás pozvou na drink. Pokud to příjmete, poví vám, že je štve jeden gnóm, který je zástupce velitele, a kterého by se rádi zbavili. Shodou okolností je to bratranec vašeho člena družiny, Glinta.

Když si promluvíte s Pritchardem, tak s vámi potom Glint započne rozhovor a bude po vás chtít, abyste zmlátili Pritcharda a donutili ho tak, aby opustil tábor, než ho někdo zavraždí.

mbd3000-coalition-camp.jpg

Za odměnu dostanete Pritchardovo rodinné stiletto +2 (pritchardovo-rodinne-stiletto-2.jpg)

sqbd3000-helvdars-lucky-charm-1.jpg

V koaličním táboře (mbd3000) narazíte na Hedvara, který po vás bude chtít boty pro štěstí, které seženete tak, že zabijete medvěda v nedalekém lese a dostanete kůži

Kůži najdete na mapě Průsmyk mrtvého muže mbd7300-dead-mans-pass.jpg

Jakmile se vrátíte do Koaličního tábora mbd3000-coalition-camp.jpg běžte za Belegarmem a ten vám vyrobí boty pro Heldvara stastne-boty.jpg

Heldvar vám za ně dá 2 lektvary a 6000xp.