mbd0063 dead mans pass waylaid

Po cestě do Průsmyku mrtvého muže budete přepadeni a zaútočí na vás banda zabijáků v čele se zlodějem zvaným Shadowy Figure. Místo, na kterém vás přepadnou je Zóna mrtvé magie, což znamená, že veškeré pokusy o vyvolání kouzel skončí neúspěchem, to však naštěstí neplatí pro hůlky a magické předměty.

Dejte si pozor na zloděje Shadowy Figure, protože má velmi silné PROBODNUTÍ, které vám navíc způsobí krvácení a sníží SÍLU o 2 body. Můžete jej buď paralizovat Hůlkou paralyzace nebo mnohem efektivněji vyzbrojit všechny členy vaší družiny předměty a hůlkami, co umí seslat ohnivou kouli a s největší pravděpodobností souboj se skupinkou skončí dřív než vůbec stihne začat. ;)

Loot z Shadowy Figure:

Krátký meč Trápení +2 kratky-mec-trapeni-2

Stínové brnění +3 stinove-brneni-3

Dopis dopis-shadowy-figure

mbd7300 dead mans pass

Úkoly spojené s lokací

Podlokace na mapě:

Důležité body na mapě:

Gnaller a Kambolder

gnaller a kambolder

Když si je vyslechnete, dostanete od nich portrét.

Temní entové

Kořist:

Orogové 2

Kořist:

Nuber

Starý známý z BG 1 a BG 2 Nuber – otrava, který se vás bude stále na něco vyptávat, ale když budete trpělivý a nezbavíte se jej, tak sám po mnoha rozhovorech odejde a zanechá vám 1000xp.

Mrtvola

Poklad: hůl paralyzace

mbd7310 sklep

Výchozí lokace: mbd7300-dead-mans-pass – Průsmyk mrtvého muže

Tento sklep se nachází na mapě Průsmyk mrtvého muže (mbd7300-dead-mans-pass). Najdete zde několik zajímavých věcí včetně úkolového předmětu (spider silk). První ale musíte porazit nemrtvé stíny.

Úkoly spojené s oblastí:

Důležité body na mapě:

Truhla

mbd1010 jeskyne pavouku

Výchozí lokace: mbd7300-dead-mans-pass – Průsmyk mrtvého muže

Poté, co se dostanete do této jeskyně narazíte na velké množství pavouků. V další sekci jeskyně narazíte na mimika, který má silné kyselinové útoky a navíc umí sesílat Drž osobu, proto není špatné na družinu zakouzlit Zmatené příkazy.

Truhla