sqbd5000 the good druids

Lokace spojené s úkolem:

Postup

Podzemní řeka – start

mbd5000-underground-river

U velkého dubu mbd5000-underground-river narazíte na dva zamotané druidy. Když je osvobodíte [dispel magic] řeknou vám, že patřívali do kruhu druidů, předtím, než se jejich arcidruid stal zlým.

Dají vám za úkol vstoupit do podzemní jeskyně a zasadit u kořene dubu semínko, které očistí zdejší krajinu.  

sqbd5000 the good druids 2

Podzemní řeka – jeskyně

mbd5100-caves-underground-river

Poté co se dostanete do Jeskyní podzemní řeky (mbd5100-caves-underground-river), tak tam najdete na jihu mapy ve Zkaženém hájku temného druida Ferruska, který chrání zkažený strom,

Můžete si s ním promluvit a buď souhlasit s jeho požadavkem na zabití dvou druidů (zadavatelů tohoto úkolu) na povrchu anebo jít ke stromu a dat Očarované semínko (enchanted-seed) do stromu, jak po vás chtěli dobří druidové.

Když si vyberete tu dobrou možnost, tak na vás Ferrusk zaútočí a po zabití z něj padne zajímavá zbroj krvava-kostena-zbroj.

Podzemní řeka – dokončení

mbd5000-underground-river

Když pak dáte očarované semínko do stromu, můžete se vrátit k dobrým druidům a ti vám za odměnu dají 12k xp a kyj Kořen zla (koren-zla).

sqbd5000 the myconid tower 1

Lokace spojené s úkolem

Postup

Na mapě Podzemní řeky (mbd5000-underground-river.jpg) narazíte na oblast zarostlou houbami a uvidíte tam zároveň velký mrak a v něm umírajícího Myconida. Nebudete mu rozumět, ale pokud s sebou budete mít M‘Khiina, tak se vám otevře úkol a vy se budete muset podívat na po těle v rozpadlé věži. Jakmile tak uděláte, vybafne na vás pár Myconidů spolu se starším Myconidů a budou vás chtít zabít.

Poté, co je zabijete, dostanete zkušenosti a také Mykonidí semenáček myconidi-semenacek.jpg

sqbd5000 murs and the brigands

Lokace spojené s úkolem

Postup

Na mapě Podzemní řeky (mbd5000-underground-river.jpg) narazíte na oblast, kde se nachází skupina zlobrů. Dozvíte se od nich o problémech s křižáky a poté také to, že se chystá souboj o vůdce klanu. Pokud vyzvete oba šampiony na souboj a porazíte je, pak se stanete vůdcem a zlobři vám přislíbí pomoc v závěrečné bitvě.

Také vás poprosí o vysvobození jejího druha z Kraličích nor (mbd5200). Do Kraličích nor se dostanete z Jeskyní podzemní řeky (mbd5100-caves-of-underground-river.jpg)

sqbd5000 murs and the brigands

Lokace spojené s úkolem

Postup

Na mapě Podzemní řeky (mbd5000-underground-river) narazíte na oblast, kde se nachází skupina zlobrů.

Poté, co vstoupíte do Jeskyní podzemní řeky (mbd5100-caves-of-underground-river), tak se v této lokaci nachází vstup do nižší jeskyně (mbd5110-jeskyně) a tam na vás bude čekat velká spousta nemrtvých.

sqbd5000 the lost 1

Jakmile je pozabíjíte, zjeví se vám duchové, se kterými si budete moci promluvit a poslechnout si jejich příběh. Požádají vás, abyste zabili Ducha ettina a tak je vysvobodili.

sqbd5000 the lost 2

Jakmile dorazíte k duchovi ettina, bude na vás agresivní, ale když mu uberete několik životů, začne s vámi mluvit a řekne vám, že se dojde pokoje, pokud dostane zpět svůj kyj. Takže se musíte vydat pro jeho kyj ettinuv-kyj-1.jpg.

Poté, co mu donesete jeho kyj, bude chtít vystrašit lidi, ale vy mu připomenete vaši domluvu a on dostane rozum. Za vaši snahu vám dá svou Bederní roušku (ettinova-bederni-rouska-aneb-plast-divne-bestie) a dostanete jako odměnu 3000xp.

pokračování později...