slavoj

Slavoj má zde velkou zásluhu, které si velmi vážím. Jednak je to člověk, který mě k infinity hrám vůbec přivedl a je to ten, s kterým jsme začali předělávat samotný web na starých stránkách. Především je to Slavoj, kterému vděčíme za veškerou vizuální podobu stránek, protože veškeré textury jsou jeho práce. :) Díky Slavoji. ;)

default

Děkan je jeden z prvních přispěvovatelů tady na webu Infinity Games. Má zde velkou zásluhu, protože zde začal tvořit návod pro datadisk k Baldurs Gate I - Tales of the Sword Coast a taky se nabídl, že poté, co návod dokončí, pomůže mi s prací na návodu k Baldurs Gate I vanille (originálu bez datadisku). Díky Děkane. :)

kapitan preclik

Kapitán Preclík jsem přispěl k detailům v sekci hrdinové EE verze a tím tak v sekci hrdinů najdete nejenom obvyklé hrdiny ze základní hrdiny, ale také ty, kteří se nacházejí ve verzi vylepšené od Beamdogu. Hrdinové od Kapitána Preclíka jsou také obohaceny detailním popisem, který může novým i stávajícím hráčům pomoci v rozhodování. 

Díky Preclíkovi za jeho příspěvek. :)

default

Shaddeus má nepřímo velký podíl na návodě v sekci Planescape: Torment, protože jsem se mohl s jeho souhlasem nechat inspirovat jeho detailním návodem na jeho webu planescape.wz.cz. Pokud jste fanoušky Planescape: Torment, jistě zavítejte na jeho stránky a určitě se dozvíte nějaké další zajímavosti o PsT. :) 

Díky Shaddeusovi za inspiraci. :)