Mapa: Ulička neustálých vzdechůAž vylezete z Doupěte Hrdlořezů, hned u vchodu by měla stát Sybila, promluvte s ní a ona vám dá jako odměnu zmijí slzu. Pokud tam není, tak jste patrně nepoužili klíč, který jste vzali od mága. Vraťte se a nějaký dveře s ním otevřete. Teď se taky klidně můžete do Doupěte vrátit a vymlátit je tam, je to ovšem celkem dost tvrdý. Jinak tam nic moc zajímavého není. Takže jděte na jihovýchod [1]. Annah vám ukáže přesně místo, kde vás našla. Přitom se vynoří ze zdi obličej uličky. A bude se divit jak to, že žijete. Vzpomenete si na svojí smrt, jak vás napadli Stíny. Potom vás zeď požádá, abyste odstranili Dabuse. Vraťte se do Uličky a jděte do domu [2]. Na zemi tam leží mrtvý Dabus. Vezměte si od něj kladivo a prozkoumejte ho, nebo použijte schopnost Mluvení s Mrtvýma, budete mít vizi. Vyjděte z domu ven a najděte toho živého Dabuse. Někde tam lítá a opravuje. Řekněte mu, že v jednom domě je mrtvý Dabus. On se tem půjde podívat. A Dům ho tam uvězní, jako toho předchozího. Dojděte to říct tomu obličeji ve zdi. Bude spokojen(a), ale ještě potřebuje zrušit opravy. Jděte zase do Uličky a zrušte opravy na místech [3] a [4]. Kladivo jste si měli vzít u dabuse a nějaký páčidlo je v Doupěti Hrdlořezů (myslím, že to je ta místnost v přízemí vedle schodů do druhého patra). Za všechno dostanete mnoho zkušeností. Shlédnete animaci s dělením Uličky a jste už v Dolní Čtvrti.

 

Mapa: Doupě hrdlořezůJe to základna Chaotiků – Hladových Psů. Nemusím snad říkat, že se máte koukat do sudů a atd.

Tiresias [1]

Pokud patříte k Chaotikům, řekne vám o místnosti plné Hladových psů, kteří i když sám je Chaotik ho napadli!? Poví vám o tajné cestě na JV, jináče řečeno to samé, co Sybil, ale bez klíče.

Sybil [2]

Dívka, která vám řekne že za dalšími dveřmi je hromada hrdlořezů. A ona se potřebuje dostat do Uličky Nebezpečných Zákoutí [9]. Vedou tam ještě takový vedlejší dveře [8], ale nemá klíč. Má ho mág nahoře [7]. Takže si tam pro něj musíte dojít. Jděte po schodech [3] v přízemí do prvního patra [4]. Z prvního patra jděte po schodech [5] do druhého patra [6]. Za dveřmi jsou tři hrdlořezy a mág [7], který má ten klíč. Použijte na něj Litanie Kleteb. Potom sejděte zpět do přízemí. Od dveří [8] do východu [9] z doupěte to přeběhněte co nejrychleji a stačí jen s jedním členem (Annah ponořená do stínů).