Vytisknout
Kategorie: Akt 5: Hledání Ravel
Zobrazení: 642

Mapa: Nevěstinec

Fall-from-Grace [1]

Promluvte si ní o všem možném. Nakonec se jí zeptejte jestli by se k vám nechtěla přidat. Bude souhlasit pokud si promluvíte se všemi deseti studenty v Nevěstinci (desátý jste vy). Až se k vám přidá tak si s ní hned promluvte. Dostanete nějaké ty zkušenosti a zjistíte speciální schopnost. Zeptejte se jí také na Morteho, který prý smrdí po Baatoru. Potom začněte rozhovor s Mortem a vytáhněte z něj že není mimir, pak se zeptejte na Baatorský zápach... Rozhovor s Mortem je poměrně dlouhý, ve kterém se vám Morte se vším přizná a tak nějak se mu ulehčí a zlepší se mu statistiky. Síla +4, odolnost +2 a obratnost +2.

Yves Hledačka Příběhů [2]

Vyměňte s ní své (nasbírané u Smradodecha) i společníků příběhy. Potom se jí taky zeptejte na příběh o Ravel. Něco málo vám poví, ale pošle vás za Ecco [7] a Dollorou [4], která znala jejího milence.

Kimasxi — Zmijí jazyk [3]

Můžete jí požádat jestli by nezlepšila Mortův slovní um.

Dolora [4]

Debatujte s ní a taky si s ní zahrajte hru, vzpomenete si na . Taky vás požádá, jestli byste pro ni nemohli nějak od Merrimama [10] získat klíč k srdci. Merrimam, ale než vám dá klíče od srdce musíte mu přinést něco po čem zapomene. Jděte za Vrischikou [14] a koupit u ní ledový džbánek nebo ho získat u Opilého mága [12]. Poté s džbánkem dojděte do Galerie kuriozit [16] a zde si chytněte do džbánku kus ledu z Temného ptáku Ocanthu. Nakonec si promluvte s Yvanou ohledně Temného ptáku Ocanthu a s tímto dojděte za Merrimanem [10]. Dolora vám potom poví, že Ecco [7] byl hlas odebrán – jazyk.

Kesai-Serris [5]

Nejdříve musíte spnit úkol pro Doloru [4] a Juliette [10]. Potom s promluvte s Ecco [7]. Dále jděte za Kimaxi – Zmijí jazykem [3] a dostaňte z ní, že Kesai je Ravelina dcera a aby se zeptala otce. Nakonec si dojděte tedy promluvit s Kesai – Serris a řekněte jí, ať se tedy zeptá otce. Bude zdrcena. Pokud jste ještě nesplnili úkol pro Quela [4], který se nachází v Privátním Sensoriu v Městské Hale, splňte ho. Nakonec Kesai poproste o pár kapek krve (musíte mít u sebe nějaký kapesník – v Nevěstinci jich je celá hromada).

Marissa [6]

Hledá svůj Karmínový závoj. Řešením je Luise [11].

Ecco [7]

Musíte nejprve splnit úkol pro Doloru [4]. Poté si kupte u Vrischiky [14] Fiendí jazyk a Slzy Devy. Potom jí postupně tyto předměty dejte. Až bude moct zase normálně mluvit, zeptejte se na Ravel. Poví vám že má děti – Kesai-Serris.

Vivian [8]

Hledá svůj osobní parfém. Řešením je Luise [11].

Nenny Devítioká [9]

Zeptejte se jí na Vivianinu voňavku a Marissin Karmírový závoj.

Juliette [10]

Máte její vztah s Montaguem [4] v Městské Hale něčím okořenit. Dojděte si s ním tedy promluvit a předstírejte jako, že ji milujete. Juliette se potom zeptejte na Kesai-Serris [5] a dozvíte se, že je poloviční sestra s Kimaxi – Zmijí jazykem [3]

Luise [11]

Je to mluvící skříň. Dojděte si promluvit s Nenny [9], která vás pošle za Kimaxi [3], která vás zase pošle zpět k Nenny [9]. Potom jděte za Luisem [11] a vytáhněte z něj navoněný karmínový závoj. S tím nejdříve dojděte za Vivian [8] a potom ho vraťte Marisse [6]. Jinak vedle skříně je takový stoleček, kde najdete Finamův deník.

Sklep nevěstince [12]

Jsou tu senzorické kameny každé ze studentek. Najdete tu také správce.

Modroni [13]

Můžete se jich zeptat na Modronskou kostku, pokud ji máte u sebe (Vrchiska). A zjistit důvod jejich přítomnosti.