baldurs gate 2 - soa baldurs gate 2 - tob Infinity Games
baldurs gate 2 - soa baldurs gate 2 - tob

Vítejte v Síňi slávy, která je věnována hrdinům Infinity Games CZ. Jde o sekci, kde vzdávám hold všem, kteří se přímo nebo nepřímo podíleli nebo stále podílí na rozvoji tohoto webu. Doufám, že zde na nikoho z Vás lidičky, kteří tento web tvoří nezapomenu a pokud ano, neváhejte se mi ozvat a rád Vás sem připíšu. :)

slavoj

Slavoj má zde velkou zásluhu, které si velmi vážím. Jednak je to člověk, který mě k infinity hrám vůbec přivedl a je to ten, s kterým jsme začali předělávat samotný web na starých stránkách. Především je to Slavoj, kterému vděčíme za veškerou vizuální podobu stránek, protože veškeré textury jsou jeho práce. :) Díky Slavoji. ;)

default

Děkan je jeden z prvních přispěvovatelů tady na webu Infinity Games. Má zde velkou zásluhu, protože zde začal tvořit návod pro datadisk k Baldurs Gate I - Tales of the Sword Coast a taky se nabídl, že poté, co návod dokončí, pomůže mi s prací na návodu k Baldurs Gate I vanille (originálu bez datadisku). Díky Děkane. :)

default

Shaddeus má nepřímo velký podíl na návodě v sekci Planescape: Torment, protože jsem se mohl s jeho souhlasem nechat inspirovat jeho detailním návodem na jeho webu planescape.wz.cz. Pokud jste fanoušky Planescape: Torment, jistě zavítejte na jeho stránky a určitě se dozvíte nějaké další zajímavosti o PsT. :) 

Díky Shaddeusovi za inspiraci. :)

kapitan preclik

Kapitán Preclík jsem přispěl k detailům v sekci hrdinové EE verze a tím tak v sekci hrdinů najdete nejenom obvyklé hrdiny ze základní hrdiny, ale také ty, kteří se nacházejí ve verzi vylepšené od Beamdogu. Hrdinové od Kapitána Preclíka jsou také obohaceny detailním popisem, který může novým i stávajícím hráčům pomoci v rozhodování. 

Díky Preclíkovi za jeho příspěvek. :)

default

Když jsem dohrál Icewind Dale, rozhodl jsem se přidat návod k této výborné hře. Začal jsem přemýšlet a dávat si dohromady, jakou podobu návodu dát. Nechal jsem se inspirovat několika návody a zapřemýšlel jak chci, aby vypadal návod tady. Neměl jsem mnoho času na všem pracovat sám, na formě návodu i na obsahu samotném.

Měl jsem velké štěstí, že jsem v tu dobu narazil na webové stránky Divošky Jáji, které buhužel už delší dobu byly bez aktivity. Musím velice poděkovat Divošce Jáje, za její souhlas k tomu, abych mohl využít informací z jejího velmi pěkně zpracovaného návodu. 

Za to ji patří velké díky, protože nebýt jí, vytvoření návodu k Icewind Dale na Infinity Games webu by trvalo mnohem déle.

Díky zaslouženě patří Jáje Divošce. :)